App 排行榜

查找应用

SC Muzeum Narodowe w Krakowie

发行商: Madpixel (The Mad Pixel Factory)
价格: 免费

应用排名历史

查看SC Muzeum Narodowe w Krakowie在中国的下载排名历史。

排名历史显示SC Muzeum Narodowe w Krakowie在TV Store应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪SC Muzeum Narodowe w Krakowie在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。

免费注册来发掘更多!

应用商店优化

追踪市面上每个应用的热门关键词,以及一个应用的搜索位置是如何受关键词的影响而随着时间产生变化的。

应用评价和评级

通过探索应用评价和评级来获取宝贵的用户反馈。根据版本、国家以及日期进行切割,来发掘漏洞,追踪建议并改进您的应用。

推荐

了解应用何时何地在不同国家任意日期、国家、设备和板块上的推荐情况。

应用说明

~~~~~ Aplikacje Second Canvas zostały wyróżnione w Aplikacji Dnia oraz w Aplikacji Roku~~~~
„Innowacyjna aplikacja, która ma na celu zmianę sposobu, w jaki docenimy sztukę w galerii, szkole i domu" – The Telegraph
„Spacer po kolekcji w czasie rzeczywistym, prawdziwy i wirtualny "- La Repubblica
„Niezwykła pomoc w udostępnieniu sztuki osobom, które nie mogą odwiedzić wystaw "- El País

Aplikacja SC Muzeum Narodowe w Krakowie jest narzędziem do odkrywania kolekcji, która znajduje się w Muzeum Narodowym w Krakowie, w świetnej rozdzielczości jak nigdy wcześniej.

Odkrywaj, wchodź w interakcję, ucz się historii opowiedzianych przez kustoszy, lub wybierz ulubiony detal dzieła i podziel się nim z przyjaciółmi w mediach społecznościowych. Masz także możliwość podpięcia aplikacji do ekranu telewizora w domu, szkole lub poprzez Apple TV.

Stworzona przez Muzeum Narodowe w Krakowie i Madpixel, aplikacja Second Canvas pozwala odkrywać wybrane obiekty z kolekcji MNK w znakomitej jakości i rozdzielczości.
Do zakresu działania Muzeum należy upowszechnianie oraz promowanie sztuki światowej i polskiej, zwłaszcza ośrodka krakowskiego, oraz działania muzealne obejmujące kolekcję i dzieła o wartości naukowej, historycznej i artystycznej, powstałe jako rezultat tych, których łączy poczucie przynależności lub uznanie dla kultury polskiej – bez względu na miejsce zamieszkania, narodowość czy wyznanie.

Główne cechy aplikacji:

• Odkrywaj dzieła w najlepszej jakości. Zobacz pociągnięcia pędzlem i spękania obrazu dzięki rozdzielczości Gigapixel
• Poznaj najdrobniejsze detale i historie obiektów – postacie, symbole, technikę i styl artysty – odpowiedziane przez zespół Muzeum.
• Udostępniaj swoje własne historie w mediach społecznościowych, wykorzystując wybrane przez siebie detale obiektów.
• Pobieraj na swoje urządzenie szczegółowe informacje o obiektach i powiązanych z nimi historiach, aby mieć je przy sobie, nawet gdy nie masz połączenia z siecią lub urządzenie jest w trybie samolotowym.
• Aplikacja dostępna jest w języku polskim i angielskim.

Mamy nadzieję, że korzystanie z aplikacji SC Muzeum Narodowe w Krakowie sprawi Ci wiele radości. Prześlij nam swoją opinię i pomóż nam udoskonalić naszą aplikacje: support@secondcanvas.net

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词? 正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 SC Muzeum Narodowe w Krakowie 的看法。

0

0 条评价

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。