Прикордонний контроль PRO

发行商: Oleksandr Soiko
评价: 还没有评级
价格: 3.25 USD

应用排名历史

查看 乌克兰 中Прикордонний контроль PRO 的下载量历史排名。
排名历史显示Прикордонний контроль PRO在Google Play应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Прикордонний контроль PRO在不同国家、分类和设备上每一天的表现。
下载排名 - Android - 乌克兰
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Нова версія програми «Прикордонний контроль PRO» доповнена двома розділами: «Нормативно-правові документи з питань прикордонного контролю» (оновлення через сайт Законодавства) та «Питання - відповіді (FAQ)», які виникають найбільш часто у користувачів із посиланнями на діючи нормативні документи. Довідкова інформація представлена у текстовому (VADEMECUM) та графічному (PRACTICUM) варіантах.
Нормативно-довідкова система працює стабільно на версіях Anrdoid 7.0 Nougat та вище. На версіях нижче 7.0, окремі елементи інтерфейсу можуть візуально змінюватися, але функціональні можливості програми залишаються у повному об'ємі.
Нормативні документи оновлюються автоматично на сайті https://zakon.rada.gov.ua, внесення змін та доповнень до змісту розділів VADEMECUM, PRACTICUM, FAQ проводиться по мірі надходження нових нормативних документів та питань від користувачів.
Програма корисна персоналу, який здійснює прикордонний контроль в пунктах пропуску, як додатковий довідковий інструментарій, слухачам та курсантам в освітньому процесі при вивченні курсу прикордонного контролю, співробітникам правоохоронних структур та відомств, які виконують функції на кордоні, цивільним особам, які бажають підвищити свій рівень обізнаності у питаннях процедур прикордонного контролю.
УВАГА !!! Положення, що викладені у розділах VADEMECUM та PRACTICUM, мають виключно дорадчий характер та на які неможливо напряму посилатися для прийняття правових рішень з питань прикордонного контролю. Для цього рекомендується застосовувати першоджерела, що надані у розділі «Нормативно-правові документи» інформаційної системи.

vademécum

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。