Anonim Chat

发行商: Envuu
评价:
价格: 免费

应用排名历史

查看 美国 中Anonim Chat 的下载量历史排名。
排名历史显示Anonim Chat在Google Play应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Anonim Chat在不同国家、分类和设备上每一天的表现。
下载排名 - Google Play - 美国
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Anonim chat, tanıdığın veya tanımadığın binlerce kişiyle gizli olarak chat yapmanı sağlayan bir sosyal medya uygulaması. İstemediğin sürece karşıdaki kullanıcılar senin profil bilgilerini asla göremez. Böylece tanıdığın kişilere normal hayatta soramadığın soruları canlı olarak sorabilir, yüz yüze konuşmaktan çekindiğin konular hakkında mesajlaşabilirsin.

Yeni insanlar tanımak istersen o zaman çevrimiçi listesinde yer alan kişilerden dilediğin kişiyi seç ve hemen sohbet etmeye başla. Sınırsız mesajlaşma özelliği ile istediğin kadar sohbet et veya fotoğraf gönder al. Eğer sohbeti beğenmezsen ve bir şeylerin yanlış gittiğini düşünüyorsan sohbetten ayrıl demen yeterli.

Anonim chat uygulamasını hemen indir, basit ve kişisel url’ni sosyal medya hesaplarında paylaş, arkadaşlarınla anonim olarak sohbet et.

İstersen sohbetine bilgisayarından devam edebilirsin. Bunun için bilgisayarının tarayıcısına https://anonim.chat adresini girip oturum açman yeterli. Daha önceden sohbet ettiğin tüm kişiler orada seni bekliyor olacak. İster webden ister cepten yazışmalara kaldığın yerden devam et.

Beğendiğin kişileri takip et, sosyal çevreni oluştur. Kullanıcıları takip etmen onlara daha sonra kolayca ulaşabilmeni sağlar, takip ettiğin kullanıcılar anonimlik gereği sebebiyle senin onları takip ettiğini asla göremez.

Anonim chat’e katıldığında Türkiye'nin dört bir yanından, kullanıcılardan oluşan bir topluluğun parçası olursun. Anonim chat platformunun eğlenceli ve keyifli kalmasını sağlamak için beğenmediğin kullanıcı profilleri ve içeriğini veya kullanıcılar ile gerçekleştirdiğin sohbet geçmişini şikayet edebilir, onları engelleyebilirsin.

* Beğendiğin kişileri takip et, sosyal çevreni oluştur.
* Kimliğin gizli olarak sohbet et.
* Fotoğraf gönder veya al.
* Telefonun ve bilgisayarın ile senkron şekilde kullan.
* Sınırsız mesajlaşma özelliği ile istediğin kadar sohbet et
* Arkadaşlarını davet et onlarla kimliğin gizli bir şekilde sohbet et.
* Gerçekten ÜCRETSİZ

没有找到任何关键词……

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Anonim Chat 的看法。
3.8
13 条评价
该应用没有评论……

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。