Bozbu Chat

发行商: Bozbu
评价:
价格: 免费 支持应用内购买

应用排名历史

查看 中国 中Bozbu Chat 的下载量历史排名。
排名历史显示Bozbu Chat在Google Play应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Bozbu Chat在不同国家、分类和设备上每一天的表现。
下载排名 - Google Play - 中国
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Yalnız mı kaldınız? Yeni arkadaşlar edinmek mi istiyorsunuz? Ya da yeni bir aşk hayatı heyecanına katılmak mı istiyorsunuz? İşte o zaman Bozbu tam size göre!

İster kadın olun, isterseniz de erkek. Aradığınız ilişkiyi Bozbu ile bulabilirsiniz. Canlı sohbet odalarındaki düzeyli samimiyet ortamı sizi sanki yıllardır tanıştığınız insanlarla sohbet ediyormuşcasına keyif verecektir.

Tanışma, buluşma, flört, aşk gibi farklı deneyimler arıyorsanız Bozbu tüm bu ihtiyaçlarınıza göre hazırlanmıştır.

Uygulamamızda 5 farklı kanal bulunmaktadır. İstediğiniz kanala gidip yeni insanlarla tanışabilir, farklı insanlarla sohbet etmenin verdiği o dayanılmaz hazzı yaşayabilirsiniz.

Üyelik sistemi ile üye olabilir, misafir girişi yapabilir, uygulamayı ücretsiz kullanabillir hatta VIP üyelik satın alabilirsiniz.

VIP üyelik ile diğer kullanıcılara özel mesaj gönderebilir, renkli rumuza sahip olabilir ve sesli konuşma özelliğinden yararlanabilirsiniz.

Online kullanıcılar bölümünde sistemde o an için online olan kullanıcıları görebillir, istediğiniz kişiyle sohbet etmenin tadını çıkarabilirsiniz.

Sohbet odamızda gerek geveze, gerekse de suskun - farklı tarzdan, farklı kültürlerden onlarca farklı kullanıcı vardır. Herkesin hayatını keşfetmek, onlarla aynı dili konuşabilmek eminiz ki size çok iyi gelecek!

Eğer siz de düzeyli, samimi ve kaliteli bir sohbet ortamı arıyorsanız. Üstelik bu ortama tek tuşla ulaşacak bir uygulama arıyorsanız. Hemen Bozbu’yu indirin ve sohbet etmenin tadını çıkarın.

没有找到任何关键词……

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Bozbu Chat 的看法。
4.5
1,136 条评价

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。