Ciechanów

发行商: Eltcrac System
评价: 还没有评级
价格: 免费

应用排名历史

查看 波兰 中Ciechanów 的下载量历史排名。
排名历史显示Ciechanów在Google Play应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Ciechanów在不同国家、分类和设备上每一天的表现。
下载排名 - Android - 波兰
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Informacje same Cię znajdą

Mobilna, interaktywna aplikacja „Ciechanów” wyświetli Ci aktualności z życia miasta. Dzięki systemowi powiadomień będziesz na bieżąco z terminami i miejscami interesujących Cię wydarzeń kulturalnych, edukacyjnych, sportowych. Nie musisz wchodzić w aplikację, bo wystarczy że jesteś w pobliżu danego miejsca lub wydarzenia i od razu dostajesz powiadomienia.

Przy pomocy apki sięgniesz również do tego, co działo się wieki temu. Podczas zwykłego spaceru ulicami Ciechanowa, trafisz na wiele ciekawostek o charakterystycznych budynkach, średniowiecznych zabytkach, ośrodkach kultury czy obiektach sportowych znajdujących się w pobliżu Ciebie. Zamontowaliśmy na nich nadajniki z danymi. Jeśli zainstalujesz aplikację i udasz się na spacer, informacje „wpadną” na Twój smartfon.

Apka poprowadzi Cię po średniowiecznym trakcie, opowie o jego historii, wskaże kluczowe miejsca z nim związane i przekaże ciekawostki z życia ludzi z tamtych czasów. Da Ci również możliwość rozwiązywania quizów oraz szybkich zgadywanek, dzięki czemu będziesz mógł sprawdzić swoją spostrzegawczość i wiedzę o mieście.

Mamy dla Ciebie także coś extra! Za poprawne odpowiedzi w naszych quizach zdobędziesz punkty, które będziesz mógł wymienić na proponowane przez nas kupony rabatowe. Staną się one walutą, za którą otrzymasz np. bezpłatny wstęp na basen, na lodowisko, do muzeum, czy na zajęcia w jednostce kultury. Mogą to być także zniżki lub miejskie gadżety.


Sposobem na poznawanie miasta i jego historii będą także tworzone przez nas gry terenowe. Rozwiązywanie zadań będzie łatwiejsze dzięki nadajnikom zamontowanym w miejscach związanych z tematami gier.

Jeśli jesteś naszym Gościem, interaktywny przewodnik pokaże Ci np. dogodne miejsce noclegowe lub podpowie gdzie możesz zjeść obiad czy kolację. Pewnie jest dla Ciebie oczywiste, że do tych i wielu innych miejsc apka poprowadzi Cię krok po kroku dzięki nawigacji. Przygotowaliśmy dla Ciebie informacje na temat zakątków, które warto odwiedzić, bazy sportowej, miejsc wypoczynku i wydarzeń kulturalnych, społecznych i sportowych.

Pobierz aplikację i zgarniaj (nie tylko) informacje!

Serdecznie zapraszamy,
Urząd Miasta Ciechanów

没有找到任何关键词……

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。