App 排行榜

查找应用

Lucca - Görüntülü Sohbet, Tanışma & Sevgili Bul

发行商: Px Medya App
价格: 免费
评价:

应用排名历史

查看Lucca - Görüntülü Sohbet, Tanışma & Sevgili Bul在中国的下载排名历史。

排名历史显示Lucca - Görüntülü Sohbet, Tanışma & Sevgili Bul在Google Play Store应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Lucca - Görüntülü Sohbet, Tanışma & Sevgili Bul在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。

免费注册来发掘更多!

应用商店优化

追踪市面上每个应用的热门关键词,以及一个应用的搜索位置是如何受关键词的影响而随着时间产生变化的。

应用评价和评级

通过探索应用评价和评级来获取宝贵的用户反馈。根据版本、国家以及日期进行切割,来发掘漏洞,追踪建议并改进您的应用。

推荐

了解应用何时何地在不同国家任意日期、国家、设备和板块上的推荐情况。

应用说明

Yüzbinlerce üyenin bir araya geldiği görüntülü sohbet ve sesli sohbet uygulamamız üzerinden sevgili bulabilmek ve yeni arkadaşlarla tanışabilmek oldukça kolay. Lucca mobil uygulamamızın en önemli özelliği eleştirme yapabilmesidir. İster mail ile ister telefon ile ister direk Facebook üzerinden uygulamamıza ücretsiz üye olabiliyorsunuz. Size en uygun üye ya da üyelerle eşleştirme yaparak görüntülü ya da sesli konuşmaya geçebiliyorsunuz.
Mobil uygulamamızın en büyük avantajı içeride yüz binlerce kişinin aktif şekilde bulunmasıdır. Bu sayede günün hangi saatinde olursa olsun görüntülü olarak konuşabileceğiniz birilerini bulabiliyorsunuz.
İnsanlar sürekli çalışmak ya da gündelik yaşam içerisinde koşturmak zorunda. Doğal olarak bu hızlı yaşam ister istemez sosyalleşebilmeyi etkilemektedir. Mobil uygulamamız bu hassasiyetten yola çıkarak insanların nerede olduğu fark etmeksizin birbiriyle görüntülü ya da sesli konuşabilmesine ve mesajlaşabilmesine imkan sağlıyor.
Mobil uygulamamıza kayıt işlemi sonrasında seçtiğiniz kişiyle doğrudan görüntülü konuşmaya başlayabiliyorsunuz. Belirttiğimiz gibi gün içerisinde kendi sosyalliğinize istediğiniz zamanı ayıramıyor olmanız bu tür uygulamalar sayesinde yaşamı ötelemenizin de önüne geçmiş oluyor. Lucca yalnızca bir arkadaşlık sitesi değil aynı zamanda sevgili bulabileceğiniz sıcak kalpli insanların bir arada olduğu platformdur. Uygulamamız üzerinde kadın veya erkek herkes gizlilik göz önünde bulundurularak birbiriyle sohbet edebilir.
Uygulamamızı diğerlerinden ayıran en önemli özelliklerden biri de şehir filtrelemesidir. Bu özellik sayesinde bulunduğunuz şehri seçebiliyor ve bu şehirdeki insanlarla sohbet edebiliyorsunuz. Doğal olarak bu da size mobil uygulamanın dışında da yüz yüze görüşebilme imkanı sağlıyor.
Kayıt için sizden talep edilen hiçbir özel bilgi yok. Uygulama içinde siz istemediğiniz sürece kimse özel bilgilerinizi göremez ve dahil olamaz.
Lucca sadece görüntülü ve sesli mesaj değil aynı zamanda normal mesaj özelliğini de aktif tutuyor. Yani cep telefonu üzerinizden girdiğiniz uygulamamızda istediğiniz kişiye özel mesaj gönderebiliyor ve alabiliyorsunuz. Bildirim özelliğini açmanız durumunda gelen mesajı anında görüntüleyebiliyor ve karşılık verebiliyorsunuz. Bildirim özelliği kullanıcıların aktif bir şekilde uygulamayı kullanmasına imkan sağlarken olup biteni kaçırmanızı da engelliyor.

Hediye Gönderebiliyorsunuz

Sevgili uygulamamızın en güzel yanlarından biri de hediye gönderebilme özelliğine sahip olmasıdır. Yani istediğiniz bir kullanıcıya belli bir ücret karşılığında hediyeler gönderebiliyorsunuz.
Lucca üzerinden kayıt işleminiz tamamlayıp hesabınızı açtıktan sonra bilgilerinizi güncelleyebiliyorsunuz. Profil fotoğrafı ekleyebiliyor ve istediğiniz zaman fotoğrafınızı kaldırıp yenileyebiliyorsunuz. Kısa sürede aktif olan üyelik sonrasında platform içerisindeki diğer üyelerle konuşmaya başlayabiliyorsunuz. Eşleştirme özelliği en uygun olan karakterdeki başka bir üyeyi size öneriyor. Bu sayede sizde üyeler arasında seçim yapmadan ve kafa karışıklığına uğramadan kendinize en uygun olan sevgiliyi bulabiliyor ve konuşmaya başlayabiliyorsunuz.


Kaliteli Sohbet Ortamı

Eğer amacınız sevgili bulma ise doğru adreste olduğunuzun altını çizelim. Ücretsiz arkadaş uygulamaları içerisinde giderek daha fazla üye sayısına erişerek daha akıcı bir sohbetin oluşmasını hedefliyoruz.
Bizim diğer sevgili bulma uygulamalarından en büyük farkımız üyelerimizin tamamının yüksek kaliteye sahip olmasıdır. Yani her üyenin amacı bellidir ve gereksiz zaman kaybetmezsiniz. Yalnızca sevgili bulma değil isterseniz kendinize uygun biriyle sohbete katılıp devam edebilirsiniz.
En yakınınızdaki insanları bulmak, yaş filtreleme özelliği ile yaşınıza uygun biriyle tanışmak istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz.

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词? 正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Lucca - Görüntülü Sohbet, Tanışma & Sevgili Bul 的看法。

4.8

175 条评价

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。