Směny TŽ

发行商: Rostislav Malik
评价: 还没有评级
价格: 免费

应用排名历史

查看 美国 中Směny TŽ 的下载量历史排名。
排名历史显示Směny TŽ在Google Play应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Směny TŽ在不同国家、分类和设备上每一天的表现。
下载排名 - Google Play - 美国
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Tento program slouží k zobrazení směn pracovníků Třineckých Železáren a.s., kde se pracuje v nepřetržitém provozu po osmihodinových směnách. Celý cyklus je osmidenní a střídá se po dvou směnách. Začíná se 2x ranní směnou, 2x odpolední směnou a končí se 2x noční směnou. Následují 2 dny volna. Pracovnící pracují na směnách, které jou označeny jako A, B, C, D.

Program obsahuje modul kalendář, ve kterém se zobrazují směny a lze tam zapisovat i poznámky k jednotlivým dnům. Poznámky můžou být přednastavené nebo vlastní. Tato informace se také zobrazuje v modulu agenda. Program je dále schopen hlídat čerpání dovolené, při správném nastavení počtu dnů a při průběžném zadávání dovolených v modulu kalendáře či v modulu agenda. Dále jsou zvýrazněny státní svátky včetně pohyblivých velikonočních svátků a velkého pátku. V modulu informace jsou veškerá data přehledně zobrazena. V nastavení lze zvolit směnu daného pracovníka a celá aplikace zobrazuje data pro vybranou směnu (A, B, C, D) nebo nastavi (X) a budou se zobrazovat všechny směny, což je vhodné pro ranní pracovníky. V modulu nastavení je mnoho parametrů, včetně velikosti písma pro přizpůsobení zobrazení na konkrétním zařízení. Více informací získáte z nápovědy.

Posledním a také významným modulem, který byl také důvodem, proč vznikla tato aplikace je modul widget. Widget je velikosti 1x1 z důvodu úspory místa na ploše. Obsahuje tři zobrazení (vybraná směna, aktuální směna, celý den), mezi kterými lze přepínat. Vybraná směna zobrazuje název směny a jak aktuálně tato směna pracuje. Aktuální směna zobrazuje jaká je nyní směna a jaká část této směny je již odpracovaná. Posledním zobrazením je celý den, kde se zobrazují všechy směny směny. Obnova informací probíhá každou minutu. Widget také reaguje na poklik na plochu widgetu nebo do jeho pravého horního rohu. Vše lze zvolit v modulu nastavení.

Doufám, že se aplikace bude líbit a splní vaše požadavky.

没有找到任何关键词……

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。