欢迎来到 App Annie!
在这里您可以找到关于Wykreślanka po polsku以及数百万其他应用的所有信息。免费注册并了解更多您喜欢的应用、竞争对手的洞见以及应用行业中正在发生的一切。

Wykreślanka po polsku

评价:
价格: 免费

应用排名历史

查看 波兰 中Wykreślanka po polsku 的下载量历史排名。
排名历史显示Wykreślanka po polsku在Google Play应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Wykreślanka po polsku在不同国家、分类和设备上每一天的表现。
下载排名 - Android - 波兰
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Już od czasów starożytnych ludzie starali się ukrywać wiadomości przed wzrokiem osób postronnych. Łamanie szyfrów było nie lada gratką dla ówczesnych miłośników podglądania cudzej korespodencji.

Potrafisz dostrzec więcej niż inni gdy widzisz porozrzucane luzem literki?

Mamy dla Ciebie naszą najnowszą grę - Wykreślanka PL to zbiór starannie ułożonych zagadek słownych gdzie twoim zadaniem będzie znaleźć wyrazy ukryte w na pozór bezsensownym zbiorze liter. W niektórych kręgach gra nazywa się też Zakreślanka - jest to dokładnie ta sama gra słowna. Jeżeli kochasz takie gry jak Słowo , Piknik, a także rozmaite rodzaje krzyżówek (panoramiczne albo jolki) to pokochasz na pewno tę grę znaną też pod angielską nazwą Word Search.

Jest to łamigłówka po polsku - poszerzysz swoje słownictwo o nowe wyrazy i rzadko będziesz musiał sięgać po słownik ortograficzny. Jeżeli do tej pory wszystkie polskie krzyżówki nie sprawiały Ci trudności pokochasz też polskie Wykreślanki.

Szukanie wyrazów odbywa się normalnie, pod skosem, a także do przodu i do tyłu - będziesz musiał naprawdę nieźle pogłówkować żeby znaleźć prawidłowy wyraz w porozrzucanych literakach. Zgadywanie wyrazów w szubienicy to pikuś przy szukaniu wyrazów w losowych kafelkach - zwłaszcza wraz z rosnącym poziomem trudności.

Lubisz gry typu piknik, koło słowne? Wykreslanki prosto od Anki to najlepsza wykreslanka na rynku

POZIOMY BONUSOWE w naszej grze pozwolą odpocząć Ci na chwilę od standardowej gry w szukanie wyrazów i układać litery ułożone w piknik. Poznawaj nowe słowa i wyrzuć słownik ortograficzny!

po polsku wykreslanka wykreslanki wykreślanka gra po polsku po wykreślanki wykreślanki po angielsku simplicity game gra slowna polsku słowna gra literki

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Wykreślanka po polsku 的看法。
4.6
232 条评价

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。