Union zdravotná poisťovňa

发行商: Union zdravotná poisťovňa, a.s.
评价:
价格: 免费

应用排名历史

查看 美国 中Union zdravotná poisťovňa 的下载量历史排名。
排名历史显示Union zdravotná poisťovňa在Google Play应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Union zdravotná poisťovňa在不同国家、分类和设备上每一天的表现。
下载排名 - Google Play - 美国
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Aplikácia od Union zdravotnej poisťovne prináša jednoduchú možnosť, ako sa dostať ku všetkým potrebným informáciam tykajúcich sa predovšetkým zdravia a zdravotného poistenia. Majte aj vy vždy poruke váš preukaz poistenca, prehľad zdravotných výkonov a predpísaných receptov, diagnóz, vyhľadajte si jednoducho lekára, alebo sa pozrite na výhody, ktoré pre vás máme. A to nie je zďaleka všetko.

TOP funkcie v aplikácii:

Prehľad najdôležitejších informácii

Vždy aktuálne a najdôležitejšie informácie pre vás nájdete hneď po vstupe do aplikácie. Jednoducho a prehľadne usporiadané oznamy vás budú informovať o všetkom, čo by ste mali vedieť.

Recepty

Prehľad všetkých predpísaných receptov vrátane tých, ktorým už vypršala platnosť (exspirovali), alebo boli vyzdvihnuté. Vaše predpísané recepty si môžete v lekárni vyzdvihnúť aj na základe čiarového kódu, ktorý nájdete priamo v aplikácii. V zozname nájdete všetky recepty, ktoré vám lekár predpísal elektronicky (eZdravotníctvo) a rovnako pri jednotlivých receptoch nájdete aj užitočné informácie o liekoch, ktoré vám boli predpísané.

Lekári a poskytovatelia zdravotnej starostlivosti

Vyhľadajte si jednoducho lekára, či poskytovateľov zdravotnej starostlivosti (pohotovosť, nemocnica, lekáreň a pod.). Lekárov, ktorých navštevujete pravidelne nájdete vždy na začiatku zoznamu. V zozname lekárov môžete nájsť lekára bežným textovým vyhľadávaním, alebo využitím filtrov. Výsledky si môžete zoradiť od najbližšieho vo vašej lokalite, alebo podľa abecedy. Zoznam lekárov vám umožní pozrieť sa na detaily o lekárovi, alebo poskytovateľovi, ako sú ordinačné hodiny, mapa s možnosťou okamžitej navigácie k lekárovi, kontaktné údaje s možnosťou zavolať priamo lekárovi a aj zoznam receptov, ktoré vám vyhľadaný lekár predpísal, či zoznam receptov, ktoré ste si vo vybranej lekárni už vyzdvihli.

Preukaz poistenca

V aplikácii sa váš preukaz poistenca aj európsky preukaz poistenca nikdy nestratí a máte ho vždy poruke. Uľahčite si tak výber liekov predpísaných elektronickým receptom.

Výhody

Pozrite si všetky výhody, ktoré Union zdravotná poisťovňa ponúka svojim poistencom pre lepšiu zdravotnú starostlivosť. Prehľadný zoznam vám umožní zistiť, aké sú aktuálne výhody pre poistencov, koľko môžete ušetriť, ako o výhody požiadať, kto má na výhody nárok a kde si ich môžete uplatniť.

Vaše konto

Prehľad vašich osobných a zdravotných informácií.

Tiesňové kontakty ICE a SOS

V aplikácii si môžete navoliť aj takzvaný ICE kontakt, teda kontakt z vášho telefónneho zoznamu, ktorý je potrebné kontaktovať v prípade núdze. V časti SOS nájdete možnosť zavolať priamo na tiesňovú linku 112, alebo zdravotnú záchrannú službu, hasičov, ci políciu.

O Unione

Vyhľadajte si najbližšiu pobočku Union zdravotnej poisťovne vo vašom okolí spolu s informáciami o otváracích hodinách. V časti O Unione nájdete naše oficiálne kontaktné údaje a všetky základné informácie o Union zdravotnej poisťovni, a. s.

Bezpečnosť

Aplikácia po vstupe obsahuje citlivé údaje o poistencovi, ktorý sa zaregistroval, alebo prihlásil. Na ochrane údajov nám veľmi záleží a preto pri registrácii, alebo prihlásení sa do aplikácie dôkladne overujeme, či sa k údajom dostane správna a oprávnená osoba. Viacúrovňová kontrola zamedzuje neoprávnenému prístupu k citlivým informáciám a preto sa nemusíte obávať, že by údaje niekto zneužil. V Union zdravotnej poisťovni je ochrana údajov o našich poistencoch prvoradá.


Aplikáciu môžu používať aj tí, ktorí nie sú poistencami Union zdravotnej poisťovne.

没有找到任何关键词……

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Union zdravotná poisťovňa 的看法。
3.0
24 条评价
该应用没有评论……

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。