Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu

发行商: WeselezKlasa
评价:
价格: 免费

应用排名历史

查看 波兰 中Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu 的下载量历史排名。
排名历史显示Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu在Google Play应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu在不同国家、分类和设备上每一天的表现。
下载排名 - Android - 波兰
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Planer ślubny 💍 Odliczanie dni do ślubu 💑 to Wasz organizer ślubny przygotowany przez portal ślubny Wesele z klasą, który będzie towarzyszył Wam w przygotowaniach do tego wyjątkowego wydarzenia. Wszystko po to, by realizacja ślubnych zadań była mniej stresująca!

Wiemy, że z ogromną niecierpliwością odliczasz dni do Waszego ślubu! 💒 Każdego dnia, o dowolnej porze, możecie w błyskawiczny sposób sprawdzić, ile dni pozostało do tego niezwykle ważnego dnia w Waszym życiu. Sprawiamy, że odliczanie do ślubu stanie się jeszcze przyjemniejsze 🕰️ 📅 Wygodna lista obowiązków i spraw do dopilnowania przed ślubem i weselem ułatwi Wam organizację czasu, a także pozwoli uniknąć poczucia zagubienia.

Co zyskasz dzięki organizerowi ślubnemu?
🥇 zawsze aktualna informacja, ile dni zostało do Waszego ślubu
🥇 lista zadań do załatwienia przed ślubem, wygodnie podzielona na etapy
🥇 ciekawe cytaty, informacje i porady dopasowane do czasu pozostałego do ślubu

Odliczanie do ślubu - organizer ślubny, którego używanie będzie prawdziwą przyjemnością
💍 ponad 60 pięknych, oryginalnych wzorów widgetów na każdą okazję, które możesz ustawić na swoim telefonie. Przyroda, sport, podróże - każdy znajdzie coś dla siebie!
💍 możliwość udostępniania swojego widgetu przez media społecznościowe
💍 korzystanie z aplikacji i wszystkich jej funkcji jest całkowicie DARMOWE
💍 logując się w aplikacji zyskujesz dostęp do Planera ślubnego Wesele z klasą

W pierwszych krokach przeprowadzimy Cię przez szybką konfigurację, gdzie podasz imię swoje i Twojej drugiej połówki oraz datę Waszego wesela. W tym momencie otrzymujesz dostęp do kilkudziesięciu praktycznych widgetów w najróżniejszych stylach, które możesz zmieniać choćby codziennie! Klasyczne motywy kwiatowe czy w najmodniejszych stylach weselnych? A może świąteczne, podróżnicze, sportowe? Dopasujesz je do pory roku, nastroju, pasji czy zawodu.

Chcesz w każdej chwili móc szybko sprawdzić, ile dni pozostało do Waszego ślubu? Ustaw widget na ekranie swojego telefonu. W zależności od wybranego rozmiaru zobaczysz Wasze imiona, liczbę pozostałych do ślubu dni oraz ciekawy cytat, dostosowany do danego dnia. Może akurat wypada dziś święto pocałunku albo warto zaplanować wizytę w urzędzie? Dzięki Twojej aplikacji ślubnej z pewnością Ci to nie umknie. W inne dni zobaczysz piękny albo zabawny cytat na temat miłości - warto o niej myśleć codziennie!

Pragniesz odliczać dni do ślubu razem z najbliższymi? Podziel się z nimi swoim spersonalizowanym widgetem za pomocą mediów społecznościowych lub wyślij bezpośrednio do wybranych osób. Niech celebrują ten czas razem z Tobą!

W organizerze ślubnym dostaniesz za darmo praktyczną listę zadań podzielonych na etapy, która w przyjemny i bezstresowy sposób przeprowadzi Cię przez proces przygotowań do ślubu. Przygotowaliśmy ją na podstawie doświadczenia ze współpracy z tysiącami par młodych i firm weselnych. Dzięki temu możesz mieć pewność, że nic Cię nie zaskoczy! Przy niektórych zadaniach znajdziesz także dodatkowe linki do bazy usługodawców lub pliki z pytaniami, które warto im zadać przed podpisaniem umowy.

Skorzystaj z ustawienia powiadomień dla danego zadania, a nie będziesz musieć o nim pamiętać - my przypomnimy Ci o nim w odpowiednim momencie! Możesz dowolnie modyfikować listę zadań i etapy tak, aby odpowiadały Twoim potrzebom. W końcu to Twój ślub! Do korzystania z tej funkcji konieczne jest zalogowanie lub założenie konta, ale dzięki temu automatycznie dostajesz dostęp do Planera ślubnego w portalu Wesele z klasą.

To nie wszystko! W aplikacji znajdziesz też wygodne odnośniki do innych ciekawych rozwiązań sygnowanych naszą marką:
❤️ bazy firm weselnych i kuszących terminów last minute,
❤️ galerii z mnóstwem pomysłów na ślub i wesele w dziale Inspiracje,
❤️ praktycznych, regularnie publikowanych artykułów poradnikowych na naszym blogu,
❤️ naszych kont w social mediach - Facebooku i Instagramie.

übrig planera 結婚式 かうんとだうん planer ブライダル 結婚式 カウントダウン みんなのウェディング 結婚式 準備 מתחתנים 스드메견적 결혼준비 زواج مسيار inspirações terminarz inspiracoes budget wedding planner 式場見学 예식장 ウェディングパーク

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Planer ślubny - odliczanie dni do ślubu 的看法。
4.4
12 条评价

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。