Süper Hafıza İngilizce Kelimeler

发行商: Erdinc Karadeniz
评价:
价格: 1.08 USD

应用排名历史

查看 奥地利 中Süper Hafıza İngilizce Kelimeler 的下载量历史排名。
排名历史显示Süper Hafıza İngilizce Kelimeler在Google Play应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Süper Hafıza İngilizce Kelimeler在不同国家、分类和设备上每一天的表现。
下载排名 - Google Play - 奥地利
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Kelime öğrenme kartları cebinizde !
Tek seferde indirin ömür boyu sizin olsun, farklı bir ödeme, uygulama içi satın alım yada reklam yoktur...

Otobüste ,metroda,vapurda,evde,okulda, her yerde...Bu offline bir uygulama, çalışırken internet bağlantısına gerek yok ! Tam 2000 resimli kelime ezberleme kartı,sesli telaffuz ve quziler


► Günde 30-40 dakikalık bir çalışmayla 1 haftada en önemli 2000 İngilizce kelimeyi sıkılmadan, eğlenerek, hızlıca öğrenin

► Wordjin kelime öğrenme kartları İngilizce kelime ile Türkçe anlamı arasında bağlar kurar. Bunu da benzer ses, kelimenin anlamı ile oluşturulmuş hatırlatıcı hikaye ve bu hikayenin anlatıldığı görsel kompozisyon ile yapar.

►Kelime kartları ile yapılacak çalışma sonrasında ilgili üniteye ait quizi, hatırlatıcı görsel olsun/olmasın seçeneklerinden birini işaretleyerek çözer ve öğrendiğiniz kelimeyi iyice pekiştirirsiniz.

►En önemlisi de quizleri çözerken bu yöntemin nasıl da işe yaradığını görecek ve cep telefonunuzu elinizden bırakamayacaksınız !

►Wordjin kelime öğrenme kartları günlük hayatta, iş yaşamında, dil sınavlarında karşınıza çıkan, çıkabilecek 2000 üst düzey İngilizce kelimeyi kapsar.Genel İngilizce, YDS ve TOEFL olarak 3 farklı pakette size sunulur. Genel İngilizce'de 1000, YDS 'de 500 ve TOEFL paketinde 500 kelime öğrenme kartı bulunmaktadır.

►İstediğiniz kartları "favorilerime ekle" seçeneği ile favorilerinize ekleyebilir ve kendi paketinizi oluşturabilirsiniz.

►Her kelime kartında; İngilizce kelime ve anlamı, kelimenin türü, hatırlatıcı cümle, örnek İngilizce cümle ve İngilizce sesli telaffuz bulunmaktadır.

►Paketlerdeki her chapter 50 kelime öğrenme kartı ve bunlara ait quizlerden oluşur. Kelimenin anlamının sorulduğu quizlerde hatırlatıcı görsel olsun/olmasın seçeneği vardır.

►Yanlış cevapladığınız kelimelere ait kartları "yanlışlarım" bölümünden kontrol edebilir ve bu kelimeler üzerine yoğunlaşabilirsiniz

►Çözdüğünüz quizlerin sonuçlarını " skorlarım " bölümünden grafik halinde takip edebilirsiniz.En son çözdüğünüz 5 quiz sonucu grafiğe yansıtılır. Grafiğin altında çözdüğünüz tüm quizlere ait genel başarı ortalamaları mevcuttur.

İngilizce kelime ve anlamı beyninize kazınacak !

Kelimeyi gördüğünüz ,duyduğunuz yerde kelime ve anlamı arasında kurduğunuz anımsatıcı bağlar anlamını hatta kelimenin türünü ve telaffuzu aklınıza getirecek.

destek için mail adresi : edyappsdestek@gmail.com
chapter atlamak için ekranı sağdan sola çekin

没有找到任何关键词……

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Süper Hafıza İngilizce Kelimeler 的看法。
3.5
413 条评价
该应用没有评论……

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。