App 排行榜

查找应用

CareTalk

发行商: Centrum Dohody, s.r.o
价格: 免费

应用排名历史

查看CareTalk在中国的下载排名历史。

排名历史显示CareTalk在Google Play Store应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪CareTalk在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。

免费注册来发掘更多!

应用商店优化

追踪市面上每个应用的热门关键词,以及一个应用的搜索位置是如何受关键词的影响而随着时间产生变化的。

应用评价和评级

通过探索应用评价和评级来获取宝贵的用户反馈。根据版本、国家以及日期进行切割,来发掘漏洞,追踪建议并改进您的应用。

推荐

了解应用何时何地在不同国家任意日期、国家、设备和板块上的推荐情况。

应用说明

CareTalk je aplikace pro zdravotníky – převážně lékaře a sestry –, která slouží jako pomoc, podpora nebo checklist (TO DO) v nejrůznějších komunikačních situacích s pacienty, rodinami pacientů, ale i s kolegy ve zdravotnictví.

V každé ze tří částí (pacient, rodina pacienta a kolegové) aplikace je uveden výčet jednotlivých komunikačních – v něčem náročných – situací, do kterých se zdravotník potenciálně může dostat. Po kliknutí na každou z nich se uživateli objeví „recept“ na její zvládnutí či správný postup – výčet věcí, na který by se nemělo zapomenout nebo naopak věcí, které mohou způsobit negativní reakce, tedy komunikačních chyb, kterých je třeba se vyvarovat.

V každé kapitole bude také možnost si přečíst studii na dané téma pro hlubší vhled a v budoucnu se i podívat na ilustrační (k tomuto účelu natočené) video. Každá kapitola obsahuje příklady přímých řečí, které uživateli pomohou si situaci lépe představit.

Aplikace je koncipovaná tak, aby byla uživatelsky srozumitelná a snadná na používání a rychlé naleznuté potřebné komunikační situace. Každá „kapitola“ má pro lepší zapamatování na začátku „obsah“ (= TO DO v dané situaci), který je možné si například vytisknout na nástěnku nebo pořídit tzv. printscreen a mít tak daný TO DO uložený v obrazcích.

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词? 正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 CareTalk 的看法。

0

0 条评价

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。