App 排行榜

Search for any app

Cestovné poriadky a dopravná karta v mobile

发行商: TransData s.r.o.
价格: 免费
评价:

应用排名历史

查看Cestovné poriadky a dopravná karta v mobile在英国的下载排名历史。

排名历史显示Cestovné poriadky a dopravná karta v mobile在Google Play应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Cestovné poriadky a dopravná karta v mobile在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。

免费注册来发掘更多!

应用商店优化

追踪市面上每个应用的热门关键词,以及一个应用的搜索位置是如何受关键词的影响而随着时间产生变化的。

应用评价和评级

通过探索应用评价和评级来获取宝贵的用户反馈。根据版本、国家以及日期进行切割,来发掘漏洞,追踪建议并改进您的应用。

推荐

了解应用何时何地在不同国家任意日期、国家、设备和板块上的推荐情况。

应用说明

Cestujte s aplikáciou Ubian a užívajte si pohodlie, ktoré vám prináša.
S Ubianom máte po ruke všetky cestovné poriadky, na svoju dopravnú kartu si môžete Dobiť kredit či Kúpiť časový lístok a navyše si pohodlne kupovať SMS lístky na vlak alebo MHD. Uvidíte zostatok na dopravnej karte ako aj platnosť časového lístka, či električenky.

V aplikácii Ubian nájdete:
- cestovné poriadky (cp) vlakov, autobusov, MHD
- aktuálne polohy vozidiel na mape a ich meškanie
- odchody zo zvolenej zastávky alebo najbližšej zastávky v okolí
- WIDGET s odchodmi – nastavenie odchodovej tabule zo zvolenej zastávky
- navigácia z/do adresy
- polohu bikesharing zastávok priamo na mape v mestách Žilina, Trnava, Nitra, Košice, Poprad, Prievidza, Moldava nad Bodvou, Trebišov
- vernostný program zelené kilometre za prejazdené cesty autobusom
- obľúbené zastávky, trasy, linky
- dobitie kreditu na dopravnú kartu
- kúpu časového lístka, električenky na dopravnú kartu
- SMS lístky na vlak, MHD (7 miest)

Cestovné poriadky (CP):


Dajte Ubianu vedieť, kam sa chcete dostať a hneď máte informácie o najvhodnejších spojoch. Či cestujete mestskou alebo prímestskou dopravou, prípadne medzi mestami s rôznymi dopravcami, Ubian pre vás vyberie najlepšie trasy.

Pomocou zobrazenej mapy máte prehľad o svojej polohe, zastávkach na trase, ktorou plánujete cestovať i prestupovaní na ďalšie spoje. Jednoducho môžete sledovať online polohy vašich spojov a informácie o ich meškaní. Navyše teraz na mape nájdete aj polohu bikesharingových staníc v Žiline, Trnave, Nitre, Košiciach, Poprade, Prievidzi, Moldave nad Bodvou a Trebišove.


Zelené kilometre:


Cestujte s aplikáciou Ubian a zistite koľko emisií ste ušetrili. Za každú cestu u vybraných dopravcov môžete zbierať Zelené kilometre a získate špeciálny status za pomoc našej prírode. Navyše zbierajte odznaky na základe zakúpených časových lístkov a dobitého kreditu na dopravnej karte.

Ubian eShop:


Ubian eShop slúži na nákup predplatných časových cestovných lístkov (PCL), dobíjanie kreditu na dopravnú kartu (Dobiť kredit) alebo kúpu dopravnej karty. Je to jednoduché, stačí si vytvoriť Ubian účet a pridať dopravnú kartu alebo preukaz študenta. Aktuálne môžete v Ubian eShope nakupovať cez týchto dopravcov: Dopravný podnik Bratislava, MDS Považská Bystrica, SAD Dunajská Streda, SAD Prievidza, SAD Žilina, Slovak Lines, SAD Trenčín, Dopraný podnik mesta Prešov, SKAND Skalica, SAD Lučenec, eurobus, Dopravný podnik mesta Košice, ARRIVA Michalovce, ARRIVA Liorbus .

SMS lístky:


SMS lístky si môžete zakúpiť na vlaky ZSSK alebo na mestskú hromadnú dopravu v týchto mestách: Dopravný podnik mesta Žilina (DPMŽ), Dopravný podnik mesta Prešov (DPMP), Dopravný podnik mesta Banská Bystrica (MHD BB), Dopravný podnik mesta Košice (DPMK), Dopravný podnik Bratislava (DPB), MHD Trnava, MHD Nitra.

Spolupracujeme s dopravcami:


ARRIVA Liorbus, ARRIVA Michalovce, ARRIVA Nitra, ARRIVA Nové Zámky, Autobusová doprava Púchov, BUS KARPATY, Dopravný podnik mesta Žiliny, Dopravný podnik Bratislava, Dopravný podnik mesta Košice, Dopravný podnik mesta Prešov, DZS–M.K. TRANS, eurobus, Leo Expres, MDS Považská Bystrica, RegioJet, SAD Dunajská Streda, SAD Humenné, SAD Lučenec, SAD Poprad, SAD Prešov, SAD Prievidza, SAD Trenčín, SAD Zvolen, SAD Žilina, Slovak Lines, Železničná spoločnosť Slovensko, SKAND Skalica, ARRIVA Trnava


Všetky dôležité informácie a podporovanú funkcionalitu nájdete aj na www.ubian.sk.

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词? 正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Cestovné poriadky a dopravná karta v mobile 的看法。

4.7

1463 条评价

Login via Google doesn't works. If I try logging with email, it says me to use google login which doesn't work. Good job developers!

2020年9月22日

Musim uznať po aktualizácii sa všetko opravilo a funguje už ako má (apoň pre mňa). A dokonca mi ponukli aj pomoc keby mam nejaky další problém, ale stale si myslim ze by to tebalo ešte trochu optimalizovať pre pomalší internet pre rychlejšie načítanie spojov. Vidno, že si vyvojári na tejto aplikácii UBIAN davuju zaležať aj po tolkatich rokoch. ;)

2020年9月6日

Good

2020年7月12日

nice

2020年7月6日

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。