App 排行榜

查找应用

Nowy Ład - Kalkulator PIT/ZUS

发行商: Outsourced
价格: 2.12 USD

应用排名历史

查看Nowy Ład - Kalkulator PIT/ZUS在中国的下载排名历史。

排名历史显示Nowy Ład - Kalkulator PIT/ZUS在Google Play Store应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Nowy Ład - Kalkulator PIT/ZUS在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。

免费注册来发掘更多!

应用商店优化

追踪市面上每个应用的热门关键词,以及一个应用的搜索位置是如何受关键词的影响而随着时间产生变化的。

应用评价和评级

通过探索应用评价和评级来获取宝贵的用户反馈。根据版本、国家以及日期进行切割,来发掘漏洞,追踪建议并改进您的应用。

推荐

了解应用何时何地在不同国家任意日期、国家、设备和板块上的推荐情况。

应用说明

To niezwykle użyteczne narzędzie umożliwia przedsiębiorcy oszacowanie kwoty obciążeń fiskalnych z tytułu PIT i ZUS w 2022 r. Aplikacja pozwala poglądowo ocenić skalę zmian oraz zastanowić się przed podjęciem decyzji podatkowych.

Skorzystać z niego powinny osoby prowadzące jednoosobowe działalności gospodarcze i rozliczające się z fiskusem według zasad ogólnych/podatku liniowego bądź na zasadach ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych.

Kalkulator ma wyłącznie charakter edukacyjny, głównie ze względu na przyjęte w nim uproszczenia. Dlatego należy pamiętać, że oferowane narzędzie nie stanowi usługi doradztwa podatkowego. Przed podjęciem wiążących decyzji prawno-podatkowych, sugerujemy kontakt z doświadczonym doradcą podatkowy!

Aspekty techniczne:
Kalkulator opiera się na druku sejmowym nr 1532 i 1532-a, tj. rządowym projekcie ustawy o zmianie ustawy o PIT, ustawy o CIT oraz niektórych innych ustaw.

Nasze narzędzie ma pewien margines błędu. Bazujemy na prognozach, ponieważ na chwilę opublikowania kalkulatora nie zostały ogłoszone wszystkie niezbędne dane czy wydane stosowne przepisy, które umożliwiają dokładne obliczenia.

Kalkulator uwzględnia w kwocie finalnej „PIT” również tzw. „daninę solidarnościową”. Nie jest brana pod uwagę ulga dla młodych czy obciążenia z tytułu PPK.

Kalkulator zakłada uzyskiwanie dochodów tylko z jednego źródła jakim jest jednoosobowa działalność gospodarcza. Nie zakłada on dochodów z innych tytułów, ani ulg rozliczanych w zeznaniu rocznym czy też wspólnego rozliczenia z małżonkiem.

Przedstawione wyliczenia stanowią szacunkową projekcję wynagrodzenia netto ustaloną w oparciu o dostępne informacje (a nie obowiązujące przepisy prawa).

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词? 正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Nowy Ład - Kalkulator PIT/ZUS 的看法。

0

0 条评价

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。