欢迎来到 App Annie!
在这里您可以找到关于VOYO.cz以及数百万其他应用的所有信息。免费注册并了解更多您喜欢的应用、竞争对手的洞见以及应用行业中正在发生的一切。

VOYO.cz

价格: 免费

应用排名历史

查看 美国 中VOYO.cz 的下载量历史排名。
排名历史显示VOYO.cz在Google Play应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪VOYO.cz在不同国家、分类和设备上每一天的表现。
下载排名 - Google Play - 美国
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Aplikace VOYO.cz vám nabízí možnost neomezeně a legálně sledovat české i zahraniční filmy a seriály, atraktivní sportovní přenosy a pořady TV Nova nejen na počítači a chytré televizi, ale i na Android zařízeních. Za měsíční poplatek máte neomezený přístup ke všem filmům a seriálům z nabídky, které neomezeně přehrát – a to vše bez reklam.

Do videoknihovny neustále přibývají nové filmové a seriálové tituly. Pestrá je i škála pořadů TV Nova, z nichž ty nejúspěšnější nabízí VOYO dokonce dříve než na televizní obrazovce. VOYO potěší i sportovní fandy, kteří si mohou vychutnat exkluzivní sportovní videa a pro nejmenší je zde široká nabídka dětských filmů a seriálů. Díky VOYO navíc získáte přístup k prémiovému obsahu televizních kanálů Nova Sport 1 a Nova Sport 2, kanálu Voyo, kanálů Nova, Nova International, Markíza International, Nova Cinema, Nova 2, Nova Action a Nova Gold dle aktuálních vysílacích práv, a archiv produkce TV Nova.

Aplikace je funkční pouze na zařízeních s Android od verze 4.4 (KitKat)

Upozornění: Vzhledem k různorodosti zařízení se systémem Android, různým systémovým nadstavbám od výrobců apod., nejsme schopni 100% garantovat bezproblémovou kompatibilitu se všemi zařízeními dostupnými na trhu. Průběžně monitorujeme různé verze systémů, nová zařízení a naši aplikaci budeme i nadále aktualizovat a testovat pro zajištění co nejlepší kompatibility s co největším počtem zařízení.

Ke sledování široké nabídky titulů je zapotřebí být zákazníkem služby Voyo. Předplatné získáte na www.voyo.cz/predplatne. Poté se už jen stačí přihlásit do aplikace Voyo.cz na vašem tabletu či mobilu a užívat si neomezenou zábavu.

Doporučujeme aplikaci Voyo vyzkoušet v rámci našeho 7 denního zkušebního období. V případě potíží máte možnost službu v průběhu 7 denního zkušebního období bezplatně zrušit.

Upozornění: většina titulů knihovny VOYO podléhá licenčním omezením a je dostupná pouze na území České republiky (restrikce GeoIP).

cmes geoip cme

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 VOYO.cz 的看法。
2.9
3,056 条评价

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。