Echo Szczecin - kalendarz imprez

发行商: Echo Szczecina
评价:
价格: 免费

应用排名历史

查看 美国 中Echo Szczecin - kalendarz imprez 的下载量历史排名。
排名历史显示Echo Szczecin - kalendarz imprez在Google Play应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Echo Szczecin - kalendarz imprez在不同国家、分类和设备上每一天的表现。
下载排名 - Google Play - 美国
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Oddajemy w Twoje ręce szczeciński, mobilny przewodnik po wydarzeniach i miejscach. Jest tak jak lubisz. Wszystko w jednym miejscu i pod ręką. Przejrzyście, szybko i profesjonalnie. Zapowiedzi i kalendarz wydarzeń, najświeższe newsy z miasta, repertuar teatrów, instytucji, informacje o imprezach w klubach. Zobaczysz jakie koncerty, spektakle, klubowe granie i inne wydarzenia polecamy Twojej uwadze. Możesz dodać wydarzenia do Ulubionych, by nie umknęły w gąszczu innych imprez. Trzymaj rękę na pulsie!

Od dziś będziesz na bieżąco ze wszystkimi imprezami oraz newsami z związanymi z rozrywką i kulturą naszego miasta. Codziennie aktualizujemy bazę wydarzeń! Co miesiąc dodajemy ponad 1000 nowych imprez!

Od ponad 20 lat Echo Szczecina dostarcza mieszkańcom oraz turystom informacje o planowanych imprezach kulturalnych i rozrywkowych. Do wersji papierowej, portalu echoszczecina.pl oraz fanpage na Fecebooku dajemy Wam mobilną bezpłatną aplikację, dzięki której znajdziecie wszystkie informacje o wydarzeniach planowanych w Szczecinie. Dodatkowo postanowiliśmy uatrakcyjnić korzystanie z aplikacji poprzez publikowanie Kuponów Rabatowych do wielu szczecińskich miejsc. Zobacz jakie to proste. Wystarczy pokazać kupon przy składaniu zamówienia czy korzystania z usługi polecanych przez nas miejsc.

Chcesz by Twoje wydarzenie znalazło się i było promowane w magazynie papierowym na portalu, Facebooku oraz aplikacji mobilnej?
A może chcesz by użytkownicy aplikacji mieli zniżki w Twoim lokalu?
Skontaktuj się z nami drogą mailową: apka@echoszczecina.pl

没有找到任何关键词……

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Echo Szczecin - kalendarz imprez 的看法。
5.0
7 条评价
该应用没有评论……

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。