Allianz'ım

发行商: Allianz Sigorta A.S.
评价:
价格: 免费
兼容性: iPhone & iPad

应用排名历史

查看 土耳其 中Allianz'ım 的下载量历史排名。
排名历史显示Allianz'ım在iOS应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Allianz'ım在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。
下载排名 - iPhone - 土耳其
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Allianz’ım mobil uygulaması ile poliçe ve sözleşmelerinizi görüntüleyebilir; hasar süreçlerinizi, sağlık harcamalarınızı, birikimlerinizi ve fonlarınızı kolayca takip edebilirsiniz.

Ayrıca size en yakın anlaşmalı servislerimize ve kurumlarımıza ulaşabilir, hatta tek tuşla ambulans çağırabilir ya da müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Mobil uygulamamızdan güncel ve geçmiş sağlık harcamalarınızı ve kalan limitlerinizi takip edebilirsiniz. Üstelik, anlaşma harici kurumlarda gerçekleştireceğiniz tedavilerinizin masraflarını geri alabilmek için de talebinizi Allianz’ım mobil uygulamasından fatura ve evrak yüklemesi yaparak bize kolayca iletebilirsiniz.

Ayrıca tüm birikimlerinizin toplamını tek tuşla görüntüleyebilir ve fonlarınızla ilgili ihtiyaç duyduğunuz işlemlerinizi uygulamamızdan hızlıca yapabilirsiniz.

www.allianzsigorta.com.tr

www.allianzyasamemeklilik.com.tr

www.allianzemeklilik.com.tr

alianza alleanza kasko sigorta iim a police policy im+ police bike police airplane swat police polisi chor police police escape police free finance manage finance finanse google finance business banking

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Allianz'ım 的看法。
4.3
2,224 条评价

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。