App 排行榜

Search for any app

Bağlama Tuner - Akort Aletiniz

发行商: Yasar Bozdag
价格: 2.99 USD
兼容性: iPhone & iPad

应用排名历史

查看Bağlama Tuner - Akort Aletiniz在中国的下载排名历史。

排名历史显示Bağlama Tuner - Akort Aletiniz在iOS Store应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Bağlama Tuner - Akort Aletiniz在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。

免费注册来发掘更多!

应用商店优化

追踪市面上每个应用的热门关键词,以及一个应用的搜索位置是如何受关键词的影响而随着时间产生变化的。

应用评价和评级

通过探索应用评价和评级来获取宝贵的用户反馈。根据版本、国家以及日期进行切割,来发掘漏洞,追踪建议并改进您的应用。

推荐

了解应用何时何地在不同国家任意日期、国家、设备和板块上的推荐情况。

应用说明

Bağlama Tuner adı üstünde bağlama ve saz için akort yapmaya yardımcı olmak üzere geliştirilmiş bir programdır. Hem gerçek enstrüman sesini dinleyip notasını gösterir, hem de tellerden çıkması gereken sesleri kullanıcıya çalar.
Sap uzunluğunu, akord düzenini ve modunu seçip akorda başlayabilirsiniz. Akord yapacağınız teli aşağıdaki üçgen buton larla veya tellere dokunarak seçip yukardaki hedef frekansları bulduğunuzda o telin akordu tamamlanmış olacak.

Kalın, orta ince modlarına ek olarak, özel modda istediğiniz tonda akort da yapabilirsiniz. Bu modda cura dahil çok yüksek tonlara ulaşabilirsiniz. Cura için genel olarak bağlamanın bir oktav üzerini seçmelisiniz, yani bağlama la3 ise la4 cura için uygun olacaktır.

Uygulama hem oktav bağımsız (yani tek tel seçimiyle bam telini de akortlayabiliyorsunuz), hem de tek tek telleri (bamları ayrı) seçerek çalışabiliyor. Ayrıca otomatik tel seçimi modunda duyduğu sese en yakın
teli kendisi seçiyor.

Yeni başlayanlar için oktav bağımsız modu ve otomatik tel seçimini önermiyoruz.

İleri düzey kullanıcılar ayrıca Sap/Düzen bağımsız modda, kendi istedikleri notaları özgürce seçip onlara göre de akort yapabilirler.

Akordunuzu yaptıktan sonra offline çalışabilen, 20 binden fazla sözden oluşan Türkü Sözleri arşivini de kullanabilirsiniz. Arşivi hem türkü sözündeki kelimelerden hem de söz içeriklerinde tarayabilir, favorilerinizi işaretleyebilir ve sıralayabilirsiniz. Daha sonra kayan sözler eşliğinde bağlamanızı çalabilirsiniz.

Çal/Dinle kısmındaki amfi ve ses efektlerini sadece kulaklığınızı telefona takarak kullanabilirsiniz. 7-Bant Ekolayzer ve çok geniş özelliklerdeki Reverb, Delay, Distortion filtreleriyle, telefonunuzda stüdyo efektlerini yakalayabilirsiniz. Ayrıca kendi kayıtlarınızı yapıp paylaşabilirsiniz.

Türkülere özel geliştirilmiş metronomuyla, ritimleri 2 ve üçlü gruplar halinde çalışabilirsiniz.

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词? 正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Bağlama Tuner - Akort Aletiniz 的看法。

0

0 条评价

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。