Bonusway Latvija

发行商: Bonusway
评价: 还没有评级
价格: 免费
兼容性: iPhone & iPad

应用排名历史

查看 拉脱维亚 中Bonusway Latvija 的下载量历史排名。
排名历史显示Bonusway Latvija在iOS应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Bonusway Latvija在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。
下载排名 - iPhone - 拉脱维亚
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Bonusway.lv ir pakalpojums, kas ļauj jums atgūtu daļu no iztērētās naudas pirkumiem, kas ir veikti Bonusway katalogā pieejamajos tiešsaistes veikalos..

Bonuss, ko saņemat, ir naudas atmaksa, kas tiek atgriezta klientam pēc tam, kad pagājis noteiktais preces atgriešanas termiņš.
Citiem vārdiem sakot - jūs pērkat preci, un Bonusway jums atgriež daļu no iztērētās naudas, kas ir tērēta pirkumiem tiešsaistes veikalā.

Kā tas darbojas?

Veikali, kuros jūs iegādājaties, izmantojot Bonusway, maksā komisijas maksu par veiktajiem pirkumiem. Lielākā daļa no šīs naudas mēs atgriežam tev bonusa formā.

Aliexpress e-veikalā tagad variet iepirkties vēl atrāk un ērtak. Jūs varat iegādāties jebkurā laikā: atlaides un īpašos piedāvājumus ir iespējams atrast e-veikalā visu gadu! Veicot pirkumus, izmantojot Bonusway, iegūsiet bonusus. Šeit jūs atradīsit kupona kodus, kas attiecas uz pirkumiem Ali.

Papildus Aliexpress, mūsu aplikācijā varat atrast apģērbu, apavu, elektronikas un citus veikalus. Vai jums ir nepieciešams atlasīt īpašu kategoriju? Vienkārši noklikšķiniet uz cilnes "Veikali". Piemēram, ja jūs interesē elektroniskās preces, varat izvēlēties sadaļu "Elektronika".

Cilnē "piedāvājumi", jūs atradīsiet īpašus piedāvajumus no Bonusway.lv katalogu veikaliem. Sadaļā "Izlase" varat atrast savu iecienīto veikalu un sadaļā "Atlaides" visus tiešsaistes veikalus ar aktuālajām atlaidēm.

Izmantojot Bonusway, jūs atgūstat procentuālo daļu no iztērētā pirkumam tiešsaistē.

没有找到任何关键词……

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。
该应用没有评级……

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。