App 排行榜

Search for any app

Duplicate Words

发行商: Emre Soyyigit
价格: 免费
兼容性: iPhone & iPad

应用排名历史

查看Duplicate Words在中国的下载排名历史。

排名历史显示Duplicate Words在iOS Store应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Duplicate Words在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。

免费注册来发掘更多!

应用商店优化

追踪市面上每个应用的热门关键词,以及一个应用的搜索位置是如何受关键词的影响而随着时间产生变化的。

应用评价和评级

通过探索应用评价和评级来获取宝贵的用户反馈。根据版本、国家以及日期进行切割,来发掘漏洞,追踪建议并改进您的应用。

推荐

了解应用何时何地在不同国家任意日期、国家、设备和板块上的推荐情况。

应用说明

Bu oyunda bütün oyuncular eş zamanlı olarak aynı tahta üzerinde aynı harfler ile en yüksek skorlu kelimeyi bulmaya çalışırlar. Bu sayede şans faktörü ortadan kaldırılmış olur. İstediğiniz kadar deneme yapabilirsiniz. En yüksek puanlı kelimeniz geçerli olacaktır. Her turda 2 dakika süreniz var. Süre dolduğunda sıralamalar listelenir. En yüksek skorlu kelime tahtaya yazılır. Harfler yenilenir ve bir sonraki tur başlar. Harf kalmadığında oyun biter. Oyun sonunda toplam skorlara göre sıralama listelenir ve sonrasında boş bir tahta ile yeni oyun başlar.

Kelime oluştururken, tahtaya yerleştireceğiniz harfler, tahtadaki mevcut harfler ile bağlantılı olmalıdır ve geçerli bir kelime oluşturmalıdır. Tahta boş ise ilk kelime merkez kareden geçmelidir. Tahtaya yerleştirdiğiniz tüm harfler aynı satır veya sütunda olmalı ve aralarında boşluk olmamalı. Harflerin puanlarına göre ve tahta üzerindeki özel karelere göre yazdığınız kelimenin puanı hesaplanır. Amacınız en yüksek puanı almak.

Profilim sayfasında istatistiklerinizi görebilir, En iyiler sayfasında genel sıralamayı görebilirsiniz. Ayarlar kısmında oyun sözlüğünü değiştirerek farklı dillerde de oynayabilirsiniz.

İyi oyunlar...

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词? 正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Duplicate Words 的看法。

0

0 条评价

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。