App 排行榜

Search for any app

Cartoon Network Parti Koşusu

发行商: Turner Broadcasting System Europe Limited
价格: 免费 支持应用内购买
评价:
兼容性: iPhone & iPad

应用排名历史

查看Cartoon Network Parti Koşusu在土耳其的下载排名历史。

排名历史显示Cartoon Network Parti Koşusu在iOS Store应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Cartoon Network Parti Koşusu在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。

免费注册来发掘更多!

应用商店优化

追踪市面上每个应用的热门关键词,以及一个应用的搜索位置是如何受关键词的影响而随着时间产生变化的。

应用评价和评级

通过探索应用评价和评级来获取宝贵的用户反馈。根据版本、国家以及日期进行切割,来发掘漏洞,追踪建议并改进您的应用。

推荐

了解应用何时何地在不同国家任意日期、国家、设备和板块上的推荐情况。

应用说明

Ben 10, Gumball tayfası ve Kafadar Ayılar'ın verdiği bir partiyi davetsizce basan kötülerle mücadele etmek senin elinde. Gumball, Darwin, Anais, Penny, Boz, Panda, Kutup Ayısı, Ateş Topu, Dört Kol, Şimşek Hız, Şok Kaya gibi 10'dan fazla oynanabilir karakter arasından seçim yap, sonra da kötüleri yenmek için aksiyona dal.

Bu aşırı eğlenceli platform oyununda engelleri depar atarak, düşmanları sekerek geç! Parçalayabildiğin bütün canavarları, hayaletleri, drone'ları ve karateci güvercinleri parçala! Kombo-metreni doldurarak önüne geçilmez bir hız kazan! Jetonlarını güçlendiriciler veya araçlar almak için harca veya benzersiz kostümler ve eğlenceli şapkalarla partiye şekil kat!

10 KARAKTER TOPLA!
Ben 10, Kafadar Ayılar ve Muhteşem Gumball Dünyası'ndan 10 harika karakterin kilidini aç! Dört Kol, Ateş Topu, Şimşek Hız, Gumball, Darwin, Anais, Penny, Boz, Panda ve Kutup Ayısı olarak oyna!

ÜÇ HEYECAN VERİCİ DÜNYA!
Ben 10, Kafadar Ayılar ve Muhteşem Gumball Dünyası'ndan farklı dünya ortamlarında oyna! Dev bir ormanda ağaç tepelerinden atla, araba mezarlığında hurdalar arasında zıpla veya tropikal bir cennette rahat bir yarış yap.

PATA KÜTE GİRİŞ!
Çılgınca bölümlerde bitiş çizgisine doğru yarışırken engellere ve düşmanlara doğru depar at! Parçalayabildiğin bütün canavarları, hayaletleri, drone'ları ve karateci güvercinleri parçala. Kombo-metreni doldurarak önüne geçilmez bir hız kazan.

MÜTHİŞ GELİŞTİRİCİLER!
Jetonlarını güçler ve araç geliştirmeleri için harca! Her nesne çifte depar, fazladan can, baloncuk kalkanları ve çekiç gibi özel bölüm takviyeleri verir!

PARTİ KOSTÜMLERİ!
10 karakterin her biri için benzersiz kostümlerle partiye şekil kat. Adventure Time, Powerpuff Girls ve başka çizgi filmlerden eğlenceli şapkalarla tarzını çeşitlendir!

Parti Koşusu'nda eğlencenin sonu yok!

****************

Bu oyun şu dillerde mevcuttur:
İngilizce, İtalyanca, Fransızca, Almanca, İspanyolca, Portekizce, Hollandaca, Danca, İsveççe, Norveççe, Rumence, Lehçe, Bulgarca, Macarca, Çekçe, Rusça, Türkçe, Arapça, Brezilya Portekizcesi, Latin Amerika İspanyolcası, Endonezyaca, Malayca, Tayca, Klasik Çince.

Bu uygulamayla ilgili sorun yaşarsanız bize apps.emea@turner.com adresinden ulaşabilirsiniz. Yaşadığınız sorunların yanı sıra hangi cihazı ve işletim sistemi sürümünü kullandığınızı da belirtin.

****************

Bu oyunu indirmeden önce uygulamanın şunları içerdiğini belirtmek isteriz:
- Oyunun performansını ölçmek ve oyunda neleri geliştirmemiz gerektiğini anlamak için "Analiz";
- Yeni içerikler gibi heyecan verici güncellemelerimiz olduğunda haber vermek için cihaz hatırlatıcıları/anlık bildirimler;
- Turner reklam ortakları tarafından "hedef kitle gözetmeyen" reklamlar;
- Gerçek paranın kullanıldığı oyun içi satın alımlar.

Kullanım Şart ve Koşulları: https://www.cartoonnetwork.tr/apps-terms
Gizlilik Politikası: https://www.cartoonnetwork.com.tr/apps-privacy

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词? 正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Cartoon Network Parti Koşusu 的看法。

3.4

58 条评价

Bug var düzelse iyi olur

Duvarda sıkıştığım için hep ölüyorum lütfen düzelsin

2020年5月16日

Oyun atıyor

Silip geri yükledim yine attı

2020年5月26日

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。