App 排行榜

Search for any app

Důkaz 111

发行商: Play By Ears s.r.o.
价格: 免费 支持应用内购买
评价:
兼容性: iPhone & iPad

应用排名历史

查看Důkaz 111在捷克共和国的下载排名历史。

排名历史显示Důkaz 111在iOS Store应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Důkaz 111在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。

免费注册来发掘更多!

应用商店优化

追踪市面上每个应用的热门关键词,以及一个应用的搜索位置是如何受关键词的影响而随着时间产生变化的。

应用评价和评级

通过探索应用评价和评级来获取宝贵的用户反馈。根据版本、国家以及日期进行切割,来发掘漏洞,追踪建议并改进您的应用。

推荐

了解应用何时何地在不同国家任意日期、国家、设备和板块上的推荐情况。

应用说明

Dejte prostor fantazii a dopřejte očím odpočinek.
Zavřete je a nechte se přenést do tajuplných zvukových kulis detektivního příběhu.

13. září 1985, Fairfield - Maine, USA - policistka Alice Wellsová má jako každý pátek službu. Noční rutinu přerušuje záhadný telefonát. Tajemný anonym ví o náčelnici něco, o čem se nikdo neměl dozvědět.

Jak se v této situaci zachováte? Jakou strategii při vyšetřování zvolíte? Budete laskavý, zvídavý, odvážný nebo nekompromisní? Kam vaše kroky dovedou policistku Alici Wellsovou je čistě na vás.

Rozhodněte o průběhu i rozuzlení zápletky, kterou ukrývá dávno zapomenutá složka s Důkazem 111. Díky profesionálním hereckým výkonům nejlepších českých dabérů a 3D zvuku se budete cítit, jako byste skutečně byli na místě spolu s Alicí.

- jednoduché ovládání pomocí swipování
- optimalizováno pro nevidomé
- vyšetřování lze pozastavit a dávkovat si ho dle vlastní chuti
- příběh se odvíjí podle vašich rozhodnutí

www.dukaz111.cz
www.facebook.com/dukaz111

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词? 正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Důkaz 111 的看法。

4.8

34 条评价

interaktivní rozhlasová hra

nebudu psát o příběhu ten at každý zhodnotí sám Vladimír Mireček autor napsal poměrně zajímavé dílko (neni to žádnej Shakespeare ale mě se to líbilo)... ale to dabérský obsazení je neskutečný jenom za to bych dal zlatýho bludišťáka, Bohdan Tůma a Norbert Lichý jen lehce překonávají i tak výbornou Terezu Hofovou, mix zvuku je perfektní a práce s atmosférou geniální, Tomáš Oramus jako režisér a zvukař dává celému dílu šmrnc. Ovládání je naprosto intuitivní a grafiky netřeba ba naopak by mohla působit rušivě... ale co me opravdu vytočilo: nemožnost si hru koupit ještě před začátkem příběhu a potom furt myslet na to kdy na mě vybafne obrazovka "pro pokračování zaplať"... od začátku je jasný že hra bude něco stát a nevadí mi to, toho jsem dalek... a stovka je nic za ten perfektní zážitek ale nedat tu možnost v hlavní obrazovce koupit hru rovnou se mi nelíbí... dost to kazí subjektivní pocit ze hry... ale jinak za interaktivní rozhlasovou hru jako milovník mluveného slova dávám 9/10. Doufám že studio PlayByEars bude pokračovat ve stejném duchu... hodlám koupit každou hru kterou vydají.

2020年11月25日

Díky

Skvělá záležitost a pro milovníky rozhlasových her skoro povinnost. Jen trochu rychlý a nečekaný konec. Tak snad to nebyl poslední počin. Těším se na další !

2020年11月19日

Výborný nápad. Chce to dotáhnout.

Výborný nápad jak zpracovat gamebook, jen mi trochu vadí, že mnoho alternativ jsou jen nepatrné odbočky a děj je poměrně krátký a málo košatý.

2020年11月30日

Doporucuji

Naprosto skvely zazitek, uz mate dalsi dil? 🙂Kvalita zvuku opravdu navodi mrazivou atmosferu, zname hlasy provazi pribehem - povedlo se vam to :)

2020年11月16日

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Skvělé. Jediná výtka - občas se stane že omylem zvolím možnost kterou jsem nechtěl. Bylo by tedy dobré mít možnost vrátit hru i před rozhodnutí, ne pouze těsně za.

2020年11月25日

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。