欢迎来到 App Annie!
在这里您可以找到关于eobuwie.pl - sklep internetowy以及数百万其他应用的所有信息。免费注册并了解更多您喜欢的应用、竞争对手的洞见以及应用行业中正在发生的一切。

eobuwie.pl - sklep internetowy

发行商: eobuwie.pl
评价:
价格: 免费
兼容性: iPhone & iPad

应用排名历史

查看 波兰 中eobuwie.pl - sklep internetowy 的下载量历史排名。
排名历史显示eobuwie.pl - sklep internetowy在iOS应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪eobuwie.pl - sklep internetowy在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。
下载排名 - iPhone - 波兰
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Z aplikacją eobuwie.pl:
- znajdziesz i kupisz wymarzony model butów, torebki, akcesoriów;
- wyszukasz produkt dzięki możliwości skanowania kodów kreskowych;
- pozostaniesz na bieżąco z nowościami i poznasz aktualne trendy;
- podzielisz się opinią o produkcie;
- udostępnisz ciekawy produkt znajomym poprzez portale społecznościowe;

W celu korzystania z usług aplikacji wskazanych w Regulaminie aplikacja eobuwie.pl może przetwarzać Twoje dane osobowe w ściśle określonym zakresie. Niezbędne może być odpowiednio wyrażenie przez Ciebie dobrowolnej zgody na uzyskiwanie przez Aplikację dostępu do niektórych funkcjonalności Twojego urządzenia mobilnego lub udzielenie Sprzedawcy informacji o Twoich preferencjach, na co godzisz się jeśli chcesz korzystać z aplikacji (zgoda jako podstawa przetwarzania). W każdym czasie możesz cofnąć zgody lub odinstalować (usunąć) aplikację ze swojego urządzenia mobilnego za pomocą ustawień tego urządzenia.
Administratorem Twoich danych osobowych jest eobuwie.pl S.A. (ul. Nowy Kisielin - Nowa 9, 66-002 Zielona Góra; e-mail: info@eobuwie.pl, telefon: 0 801 002 024). W ten sposób możesz się również skontaktować z naszym inspektorem ochrony danych.

Aplikacja korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do identyfikatora, umożliwiającej działanie aplikacji w trybie off-line oraz zapisywanie preferencji niezalogowanego klienta (co wiąże się z dostępem do pamięci urządzenia mobilnego). Aplikacja przechowuje aktualny identyfikator klienta do momentu zalogowania się klienta w aplikacji, zmiany witryny aplikacji na Sklep Internetowy działający w innym państwie lub odinstalowania (usunięcia) aplikacji z urządzenia mobilnego.

Określone kategorie Twoich danych co do zasady będziemy przetwarzać do czasu wycofania zgody lub odinstalowania aplikacji, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, przenoszenia swoich danych osobowych, np. do innego administratora, dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii, żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych.

Twoje dane mogą zostać przekazane podmiotom, które zapewniają wsparcie oraz działanie naszych narzędzi i systemów teleinformatycznych (np. przechowywanie danych) oraz zapewniają bieżącą obsługę prawną, przeprowadzają audyty etc., w tym, w ramach powyższych czynności, także spółkom z naszej grupy kapitałowej.

Twoje dane możemy wyjątkowo przekazać naszym partnerom przetwarzającym je poza obszarem Europejskiego Obszaru Gospodarczego (EOG), ale tylko w niezbędnym zakresie, związanym ze świadczeniem przez tych partnerów na naszą rzecz usług, zwłaszcza informatycznych (np. przechowywania danych w chmurze) oraz wspierających funkcjonalności Sklepu Internetowego i Aplikacji. Nasi partnerzy mogą przetwarzać dane głównie w Stanach Zjednoczonych (USA). Bezpieczeństwo Twoich danych zapewniają stosowane przez nas zabezpieczenia, m.in. standardowe klauzule umowne zatwierdzone przez Komisję Europejską. Staramy się również żeby nasi partnerzy byli objęci programem tzw. Privacy Shield. Możesz otrzymać kopię swoich danych przekazywanych do państw poza EOG, w szczególności kontaktując się z naszym inspektorem ochrony danych.

W każdym momencie możesz uzyskać dostęp do swoich danych oraz masz prawo do ich poprawiania lub usunięcia.
W każdym czasie możesz również usunąć aplikację eobuwie.pl przez ustawienia Twojego telefonu/tabletu.

**EN
Administrator of your data is eobuwie.pl S. A. headquartered in Zielona Góra, Nowy Kisielin – Nowa 9 Street, 66-002 Zielona Góra.
At any time you can access your data and you have right to change it or delete it.
At any time you can uninstall efootwear.eu app through your tablet/mobile settings.

buty sklep castorama biedronka carrefour bonprix shopping app adidas lounge a shopping app fashion shopping apps shopping apps shopping apps free shop shaping boutique shopping shopp clothes shopping men shopping discount men shopping

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 eobuwie.pl - sklep internetowy 的看法。
4.8
8,298 条评价

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。