ePaslaugos.lt

发行商: Informacinės visuomenės plėtros komitetas prie Susisiekimo ministerijos
评价: 还没有评级
价格: 免费
兼容性: iPhone & iPad

应用排名历史

查看 中国 中ePaslaugos.lt 的下载量历史排名。
排名历史显示ePaslaugos.lt在iOS应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪ePaslaugos.lt在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。
下载排名 - iOS - 中国
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Mobili aplikacija ePaslaugos.lt skirta Lietuvos Respublikos gyventojams, asmenims ir juridiniams asmenis. Naudojantis ja galima užsisakyti visas viešąsias ir administracines paslaugas teikiamas portale Elektroniniai valdžios vartai. Šios programėlės pagalba galėsite apmokėti už užsakytas paslauga jums tinkamu būdu, bei sekti tolimesnę užsakytų paslaugų eigą. Kilus klausimams užsakant paslaugą ar esant poreikiui susisiekti su paslaugos teikėju paslaugos apraše jūs lengvai rasti įstaigos teikiančios paslaugą kontaktus ar pačių paslaugą teikiančių darbuotojų kontaktinius telefonus.

Pasinaudoję Periodinių duomenų gavimo paslauga mobilioje aplikacijoje, vienoje vietoje galėsite užsisakyti ir stebėti jums svarbių įvykių informaciją (pvz. įsiskolinimas biudžetui, deklaruota gyvenamoji vieta, galiojantys dokumentai ir t.t.). Paslauga teikiama atsižvelgiant į institucijų poreikį operatyviai informuoti piliečius apie esminius faktus bei pateikti nuorodą kur piliečiai gali susipažinti su detalesne informacija. Nesant tokiam poreikiui paslaugų kiekis ir jų teikimo tvarka gali keistis.

Mobilioje aplikacijoje greitai ir patogiai galite rasti informaciją apie kitų valstybinių įstaigų sukurtas mobiliąsias aplikacijas bei šių institucijų teikiamas paslaugas pritaikytas naudotis su mobiliaisiais įrenginiais. Jos paslaugų kataloge pažymėtos atskiru žymekliu.

Šiuo metu į elektroninę erdvę perkeltos ir programėlėje pasiekiamos visose šalies savivaldybėse teikiamos 65-ios svarbiausios paslaugos, taip pat 14-oje valstybės institucijų teikiamos 29 elektroninės paslaugos bei 111 elektroninių prašymų suteikti jų paslaugas.
Identifikuotis mobilioje aplikacijoje galite per Lietuvos Respublikoje veikiančių bankų internetinės bankininkystės prieigas, su mobiliu parašu, dalinė informacija apie teikiamas paslaugas prieinama prisijungus su Google paskyra (reikalingas išankstinis paskyros registravimas portale www.epaslaugos.lt naudotojo profilio srityje ).
Užsakant paslaugas (jei tai numatyta paslaugos teikimo proceso eigoje) sudaryta galimybė pasirašyti paslaugos užsakymo dokumentus mobiliu parašu.

lithuania

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。