App 排行榜

Search for any app

Esma Saati

发行商: Ibismo Innovation LLC
价格: 3.99 USD
兼容性: iPhone

应用排名历史

查看Esma Saati在中国的下载排名历史。

排名历史显示Esma Saati在iOS Store应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Esma Saati在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。

免费注册来发掘更多!

应用商店优化

追踪市面上每个应用的热门关键词,以及一个应用的搜索位置是如何受关键词的影响而随着时间产生变化的。

应用评价和评级

通过探索应用评价和评级来获取宝贵的用户反馈。根据版本、国家以及日期进行切割,来发掘漏洞,追踪建议并改进您的应用。

推荐

了解应用何时何地在不同国家任意日期、国家、设备和板块上的推荐情况。

应用说明

“Allah isminin zikrini herkese nasip eder mi? Senin Allah diyebilmen, Allah’ın sana duyduğu sevginin işaretidir” - Hazreti Mevlana Celalettin Rumi’nin bu muhteşem sözleriyle başlayan, Allah’u Teala’nın güzel isimlerini içeren Esma-ül-Hüsna’dan, Osmanlı ilim adamı, mutasavvıf yazar İbni Îsâ-yı Saruhânî hazretlerinin “Esma-i Hüsna Şerhi” eserinde bahsettiği gibi, günlük yıldız saatlerine ve ebced sayısına göre çekilmesi tavsiye edilen Esma’ları faziletleriyle gösteren - zikirmatik uygulama.

Aynı zamanda değerli islam alimi, tasavvuf ehli, Erzurumlu İbrahim Hakkı hazretlerinin “Ma’rifetnâme” eserinden ve modern astrolojiye göre içinde bulunduğumuz bu İlahi sistemin gezegen saatlerinin insan üzerine yaptığı tesirleri, o saatlerde yapılması veya yapılmaması tavsiye edilen işler, davranışlar hakkında malumatları da kapsamaktadır. İlaveten, Cihan serveri Peygamber efendimiz Resûlullâh Muhammed (sav)’in yapmış olduğu günlük çekilecek zikirler mevcuttur.

Cenab-ı Hak’la iletişim kurmak, her an, her saniye insan için vazgeçilmez bir ihtiyaç olduğu kadar, aynı zamanda gönüllere huzur ve ferahlık veren bir haz kaynağıdır. Nitekim Resul-i Ekrem (asm) buyurmuşlardır ki: “Rabbini zikredenle etmeyenin hâli diri ile ölünün hâli gibidir.” (Buharî, Daavât, 66)

Özellikleri:

Bulunduğunuz konuma göre yıldız saatlerini otomatik hesaplaması;

Yıldız saatleri girdiğinde isteğe bağlı bildirim;

Zikir esnasında konsantrasyonun dağılmaması için uygulamada reklam bulunmamakta.

Dinimizde en büyük ibadet olarak nitelendirilen ve evliyalığa kadar giden bu yolda hayatını zikre adamış din kardeşlerimizin hizmetine sunuyoruz!

“…Allah’ı anmak elbette ibadetlerin en büyüğüdür…” (Ankebût Sûresi, 29/45.âyet).

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词? 正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Esma Saati 的看法。

0

0 条评价

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。