欢迎来到 App Annie!
在这里您可以找到关于iAngličtina以及数百万其他应用的所有信息。免费注册并了解更多您喜欢的应用、竞争对手的洞见以及应用行业中正在发生的一切。

iAngličtina

评价: 还没有评级
价格: 3.99 USD
兼容性: iPhone & iPad

应用排名历史

查看 中国 中iAngličtina 的下载量历史排名。
排名历史显示iAngličtina在iOS应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪iAngličtina在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。
下载排名 - iOS - 中国
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

iAngličtina patří dlouhodobě mezi nejprodávanější české aplikace pro iPhone. Můžete s ní pohodlně a přitom velmi účinně procvičovat anglická slovíčka kdykoli se vám naskytne malá chvilka volného času. Stačí vytáhnout telefon na pár minut ráno při čekání na autobus, odpoledne u kávy nebo večer před spaním a budete sami překvapeni, až vám aplikace spočítá, kolik času se takto každý den naskládá a jak velké množství slovíček se dá bez větší námahy zvládnout.

Aplikace modeluje metodu výuky pomocí výukových kartiček. Máte před sebou balíček karet, kde na každé z nich je napsáno jedno slovo nebo fráze, které chcete procvičovat. Na jedné straně karty česky, na druhé anglicky. Vezmete z balíčku horní kartu, podíváte se na jednu stranu a snažíte se uhodnout tu druhou. Pokud se trefíte, založíte kartu dospodu. Pokud ne, zasunete kartu někam doprostřed balíčku, aby příště přišla na řadu dřív. Tím si zajistíte, že obtížná slova budete dostávat častěji než ta, která zvládáte snadno. Díky tomu budete ve výuce postupovat dopředu mnohem rychleji, než kdybyste slovíčka jen opakovali stále ve stejném pořadí čtením ze sešitu nebo z učebnice.

Aplikace obsahuje v padesáti lekcích celkem 5000 anglických výrazů a více než 10 tisíc jejich českých překladů. Lekce jsou seřazeny od jednodušších po složitější a pokrývají kompletně celou anglickou slovní zásobu tak, jak se vyučuje na všech typech českých vzdělávacích zařízení - od vyšších tříd základní školy, přes školy střední i jazykové až po nižší ročníky anglistiky na univerzitách. Poslouží dobře jak žákům a studentům, kteří se angličtinu teprve učí, tak i lidem, kteří už tento jazyk na slušné úrovni zvládají a potřebují si po čase znovu osvěžit anglickou slovní zásobu v celé její šíři a bohatosti.

iAngličtina je také vynikající pomůckou pro rychlou a intenzívní přípravu na maturitu z angličtiny nebo pro přípravu k závěrečným zkouškám na jazykové škole.

slovíčka anglictina angličtina

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。