App 排行榜

查找应用

IKEA Eesti

发行商: Inter IKEA Systems B.V.
价格: 免费

应用排名历史

查看IKEA Eesti在中国的下载排名历史。

排名历史显示IKEA Eesti在iOS Store应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪IKEA Eesti在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。

免费注册来发掘更多!

应用商店优化

追踪市面上每个应用的热门关键词,以及一个应用的搜索位置是如何受关键词的影响而随着时间产生变化的。

应用评价和评级

通过探索应用评价和评级来获取宝贵的用户反馈。根据版本、国家以及日期进行切割,来发掘漏洞,追踪建议并改进您的应用。

推荐

了解应用何时何地在不同国家任意日期、国家、设备和板块上的推荐情况。

应用说明

IKEA visiooniks on luua parem igapäevaelu paljudele inimestele. Ja selle rakendusega tahame sulle pakkuda meeldivat, mugavat ja loomingulist ostukogemust, et saaksid luua omale unistuste kodu.

Otsi ja avasta
Meie lihtsa otsingufunktsiooniga leiad vajalikud asjad kiirelt üles. Uudista IKEA tootevalikut, vaata hindu, avasta uusi tooteid ning leia kõik, mida vajad, et oma kodu paremaks muuta.

Salvesta kõik oma lemmiktooted ühte kohta
Kas leidsid midagi, mis sulle meeldib, aga sa pole veel valmis seda ostma? Lisa oma lemmiktooted soovinimekirja, sest unistada võib alati! Rakenduses saad tooteid soovinimekirja lisada ükskõik millisel lehel, sealhulgas toote lehel ja inspiratsiooni jaotises, või skannides väljastuspunktis meelepärase eseme vöötkoodi.

Kogu inspiratsiooni
Inspireeri nii ennast kui teisi! Uudista meie põnevat inspiratsiooni ja ideede jaotist kategooriate järgi, lisa põnevaid postitusi oma lemmikutesse ja jaga lemmikideid nii pere kui sõpradega.

Osta kodust lahkumata
Lisa meelepärased tooted ostukorvi, tee tellimus ja oota. Ainult paar klõpsu rakenduses ja kõik sinu tellitud tooted ootavadki sind varsti uksel. Sa saad salvestada omale mitu aadressi, valida kojuveo kuupäeva ja -aja ning teenuse tüübi – kas tavalise või väikeste tellimuste kojuveo.

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词? 正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 IKEA Eesti 的看法。

0

0 条评价

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。