Kâmil Koç Mobil

发行商: Kamil Koc Otobusleri A.S
评价: 还没有评级
价格: 免费
兼容性: iPhone & iPad

应用排名历史

查看 中国 中Kâmil Koç Mobil 的下载量历史排名。
排名历史显示Kâmil Koç Mobil在iOS应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Kâmil Koç Mobil在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。
下载排名 - iOS - 中国
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

KAMİL KOÇ MOBİL UYGULAMASI İLE HIZLI VE PRATİK OTOBÜS BİLETİ

Kamil Koç’un yenilenen kullanıcı dostu mobil bilet satış uygulaması sayesinde otobüs bileti satın alma işlemlerinizi güvenilir ve pratik bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Güncellenen uygulamamızda otobüs bileti satın alma, otobüs bileti rezervasyon, kampanyalar, yolcum nerede, konumuma en yakın ve şehir rehberi fonksiyonları sayesinde yolculuk için gerekli olan tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz. Yenilenen sadakat programımız Kamil Koç Bumerang’a üye olabilir, üyelik bilgilerinizi güncelleyebilir ve avantajlarından hemen faydalanabilirsiniz.

Kamil Koç Bumerang:

Yenilenen yolcu sadakat programımızla, Kamil Koç’tan alacağınız günlük maksimum 2 otobüs bileti için Bumerang hesabınızda BumPuanlar birikir.

Yolculuk sıklığına göre artan avantajlı statüler Kamil Koç Bumerang’da!: Kamil Koç ile yaptığınız seyahatlerin sıklığına göre Bumerang statülerinden (Bumerang, Gold) size uygun olana geçer, her üyeliğin kendine özel avantajlarından yararlanırsınız. Seyahat sıklığınız arttıkça Bumerang’da %5,Gold’da %10 puan kazanırsınız.
Biriktirdiğiniz puanlar 25 Bumpuana ulaştığında puan harcaması yapabilirsiniz.
Satın aldığınız bilet tutarı 25 TL’nin altındaysa ve toplam Bumpuan bakiyeniz bilet tutarının tamamını karşılıyor ise puanınızı harcayıp bilet alımını gerçekleştirebilirsiniz. Biriktirilen Bumpuanlar ile otobüs bileti satın alabilir ya da anlaşmalı şirketlerimizden alışveriş yapabilirsiniz.

Gidiş-dönüş biletine ekstra puan Kamil Koç Bumerang’da!: Aynı gün içerisinde gidiş dönüş bileti alan bir Bumerang üyesi iseniz, tek yön bilet alanlara göre %4 daha fazla BumPuan kazanırsınız.

Ailece kazanmak sadece Kamil Koç Bumerang’da!: Aile üyeliği ile sevdiklerinizle ortak Bumerang hesabı oluşturarak her otobüs bileti alımlarında kazandığınız puanlarınızı aynı hesapta biriktirebilir ve harcayabilirsiniz.

Biriken puanlarla alışveriş keyfi Kamil Koç Bumerang’da!: Bumerang puanlar alışverişte de avantaj sağlıyor. Puanlarınızı anlaşmalı firmalarda kullanabilirsiniz.
Gidiş-Dönüş Otobüs Bileti: 
Yeni uygulamamız ile tek seferde gidiş-dönüş ve birden fazla otobüs bileti satın almak mümkün. Otobüs bileti ve rezervasyon işlemlerini hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

Kampanyalar:
Kamil Koç’un güncel kampanyaları hakkında detaylı bilgi alabilir ve avantajlarından faydalanabilirsiniz. Birbirinden avantajlı kampanyalar sayesinde indirimli otobüs bileti satın alabilir, Bumerang puanı kazanabilirsiniz. 

Yolcum Nerede:
Kamil Koç ile seyahat etmekte olan yolcunuzun nerede olduğunu anbean takip edebilirsiniz. 

Konumuma En Yakın:
Size en yakın Kamil Koç bilet satış noktasının adres ve iletişim bilgilerine ulaşarak şubelerimize uğrayabilirsiniz.

Şehir Rehberi:
Otobüs bileti almadan önce şehirler hakkında bilgi almak isterseniz “Şehir Rehberi” bölümünde sefer noktalarımızdan faydalanabilirsiniz.


Kamil Koç’un güncellenen iPhone uygulaması sayesinde yolculuk için ihtiyacınız olan otobüs bileti satın alma, otobüs bileti rezervasyon ve diğer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

koç koc bilutv otobus bileti otobüs biletleri otobüs bileti ulasım ulaşım uygun bilet bilet all bilet seyahat

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。