App 排行榜

Search for any app

Modivo

发行商: eobuwie.pl
价格: 免费
评价:
兼容性: iPhone & iPad

应用排名历史

查看Modivo在波兰的下载排名历史。

排名历史显示Modivo在iOS Store应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Modivo在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。

免费注册来发掘更多!

应用商店优化

追踪市面上每个应用的热门关键词,以及一个应用的搜索位置是如何受关键词的影响而随着时间产生变化的。

应用评价和评级

通过探索应用评价和评级来获取宝贵的用户反馈。根据版本、国家以及日期进行切割,来发掘漏洞,追踪建议并改进您的应用。

推荐

了解应用何时何地在不同国家任意日期、国家、设备和板块上的推荐情况。

应用说明

Szereg benefitów
Kupowanie na modivo.pl daje Ci szereg benefitów. W zasięgu ręki masz dostęp do starannie wyselekcjonowanych kolekcji od ponad 100 marek premium. Gwarantujemy szybką dostawę i nawet 30 dni na zwrot.

Łatwa obsługa
- prosta, intuicyjna ścieżka zakupowa
- precyzyjne filtry ułatwiające wyszukiwanie
- przyjazny interfejs
- szybka realizacja zamówienia
- możliwość tworzenia własnych stylizacji
- personalizowany content

Wiesz, co jest modne
Dzięki aplikacji wiesz, co jest modne. Codziennie przeglądasz setki nowości, znasz aktualne trendy i możesz znaleźć setki inspiracji dla swoich stylizacji. Możesz także tworzyć listę ulubionych produktów i w każdej chwili przejrzeć historię zakupów i przeglądanych przedmiotów. Zgarniasz rabaty i korzystasz z dostępnych akcji promocyjnych.

Kontakt
Masz pytania? Pod tym adresem: https://modivo.pl/kontakt znajdziesz wszystkie możliwe kanał komunikacji, za pomocą których możesz się z nami skontaktować!

Dane osobowe
Na Twoim urządzeniu mogą być instalowane pliki cookies usprawniające działanie aplikacji oraz umożliwiające przetwarzanie Twoich danych osobowych. Administratorem danych osobowych zbieranych za pośrednictwem aplikacji lub uzyskanych w oparciu o Twoją aktywność w aplikacji jest eobuwie.pl S.A. z siedzibą w Zielonej Górze. Twoje dane możemy przetwarzać w szczególności w celu wykonania umowy, w celach kontaktowych i marketingowych, w tym w ramach profilowania. Przysługuje Ci prawo do przenoszenia, dostępu, żądania sprostowania i ograniczenia przetwarzania oraz cofnięcia zgody na przetwarzanie. Masz też prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji o przetwarzaniu przez nas Twoich danych znajdziesz w Polityce Prywatności.

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词? 正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Modivo 的看法。

4.6

210 条评价

Strój Tory Burch

Jestem bardzo zadowolona z zakupów na Modivo.Z wcześniejszych opini miałam obawy i nie wiem kto je pisze,chyba konkurencja.Świetny kontakt,expresowa wysyłka.Jedną rzecz zwracałam i bardzo szybki zwrot pieniędzy.Polecam bardzo !

2020年8月1日

Słaba aplikacja

Aplikacja działa wolno, nie ma płatności bezpośrednio przez aplikacje, nie nalicza odrazu rabatów mimo ze mam w koszyku 4 sztuki koszulki przy której jest napisane ze będzie rabat jak kupię 4z

2020年6月19日

Poprawka

Proponuje pogrubić czcionkę z rozmiarami oferowanych produktów gdyż słabo widoczne na ekranie telefonu

2020年7月25日

Fatalna

Na obecna chwile aplikacja nieprzydatna. Non stop komunikat „Serwer Modivo nie odpowiada”. Dodam, ze dzieje się tak tylko przez aplikacje podczas gdy strona www działa ok. Aplikacja skutecznie zniechęca od robienia zakupow pomimo dużego wyboru towarów. Na ta chwile trzeba korzystać z konkurencyjnych apek które działają bez zarzutu.

2020年8月2日

Wydajność już ok ;)

4* - piąta będzie jak dodacie tryb landscape dla iPada.

2020年5月31日

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。