Mój Carrefour

评价: 还没有评级
价格: 免费
兼容性: iPhone & iPad

应用排名历史

查看 中国 中Mój Carrefour 的下载量历史排名。
排名历史显示Mój Carrefour在iOS应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Mój Carrefour在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。
下载排名 - iOS - 中国
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Kupony, rabaty, aktualne gazetki, promocje oraz akcje naklejkowe. Oszczędzaj czas i miej zakupy pod kontrolą ze Scan&Go!

Pobierz aplikację mobilną Mój Carrefour i korzystaj ze zniżek do -50%. Bądź zawsze na bieżąco z ofertą i promocjami! Sprawdź nasze oferty Bio! Certyfikowane produkty Bio taniej z kuponem w aplikacji oraz specjalny kupon 10% Rabatu na produkty Bio marki Carrefour!

Jeśli masz plastikową Kartę Rodzinka lub Kartę Seniora, możesz korzystać z jej przywilejów również w aplikacji. Teraz wszystko jest w Twoim telefonie i Twoich rękach!

Zależy Ci na szybkich zakupach, które zapakujesz od razu z półki to torby? A może najbardziej cenisz możliwość większej kontroli nad wydatkami? Usługa Scan&Go wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom! Mniej czasu spędzone przy kasie, brak konieczności wypakowywania wszystkich zakupów i wybór możliwości płatności to jej mocne strony!

Odwiedź jeden z naszych hipermarketów lub pozostałych dedykowanych sklepów i wypróbuj zakupy bez kolejki ze Scan&Go w aplikacji Mój Carrefour. Skanuj kody na produktach, wkładaj zakupy do siatki oraz zapłać za nie w specjalnej kasie i gotowe! Sprawdź listę sklepów z dostępną usługą w aplikacji.

W aplikacji zawsze znajdziesz aktualne gazetki, promocje oraz akcje naklejkowe. Sprawdź ofertę w ulubionym lub najbliższym sklepie. Nie wiesz gdzie on jest? Intuicyjna wyszukiwarka pozwoli Ci szybko je znaleźć. Sprawdź ofertę kuponów i gazetek dostępnych w najbliższym lub Twoim sklepie! Z tą aplikacją nie ominie Cię żadna okazja!

Mój Carrefour to:
• Kupony zniżkowe
• Scan&Go
• Czytnik cen
• Karta Rodzinka i Senior w Twoim telefonie
• Zawsze aktualne oferty i gazetki promocyjne
• Promocje i akcje naklejkowe
• Mapa sklepów Carrefour z możliwością wyboru ulubionego sklepu

rabaty qpony carrefour carrefour ooshop carre sklep mój كارفور careful zakupy polskim polska عروض كارفور

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。