欢迎来到 App Annie!
在这里您可以找到关于NaviApp Mazury - żeglarska nawigacja po mazurskich jeziorach以及数百万其他应用的所有信息。免费注册并了解更多您喜欢的应用、竞争对手的洞见以及应用行业中正在发生的一切。

NaviApp Mazury - żeglarska nawigacja po mazurskich jeziorach

发行商: WINNICO YACHTS
评价: 还没有评级
价格: 9.99 USD 支持应用内购买
兼容性: iPhone & iPad

应用排名历史

查看 美国 中NaviApp Mazury - żeglarska nawigacja po mazurskich jeziorach 的下载量历史排名。
排名历史显示NaviApp Mazury - żeglarska nawigacja po mazurskich jeziorach在iOS应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪NaviApp Mazury - żeglarska nawigacja po mazurskich jeziorach在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。
下载排名 - iOS - 美国
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Planujesz aktywny wypoczynek w Krainie Wielkich Jezior? Wybierasz się na niezapomnianą żeglarską przygodę po Mazurach? Ta aplikacja jest dla Ciebie!
NaviApp Mazury to prosta w obsłudze aplikacja, która zapewnia szybką i sprawdzoną nawigację po mazurskich jeziorach. Z łatwością odnajdziesz swoje położenie na mapie i bezproblemowo trafisz do punktu docelowego. Wygodne w użyciu mapy dają czytelny obraz okolicy, dlatego nie musisz się martwić, że coś Cię zaskoczy! Będziesz mógł w spokoju oddać się przyjemności żeglowania!
Dzięki NaviApp Mazury możesz zapisać swoją trasę i podzielić się ze znajomymi. Dzięki temu, Twoi najbliżsi będą wiedzieć gdzie jesteś i jaką trasą płynąłeś.
Teraz w nowej wersji też nowe funkcjonalności:
Logbook Premium – dodatkowa funkcjonalność do kupienia w aplikacji – Automatycznie zapisuje wszystkie dane i szczegóły związane z podróżą i nawigacją. Wygodny i niezastąpiony w czasie złej pogody . Papier i długopis może zostać odłożony. Nowa technologia i zarazem sprawdzony dziennik dla żeglarzy !
Każdy z punktów POI takich jak mariny, restauracje, kotwicowiska może zostać przez Ciebie oceniony od jednej do pięciu gwiazdek. Dzieki temu możesz dotrzeć do punktów polecanych przez innych żeglarzy.
Punkty POI zostały posortowane od tych najwyżej ocenianych. Im wyżej na liście tym lepiej oceniony przez innych użytkowników.
Ogromna ilość punktów POI ( restauracje, mariny, kotwicowiska) Już ponad 500 punktów Point Of Interest i wciąż będziemy je dokładać i weryfikować. Teraz możesz sam je dodawać przez naszą stronę naviapp.world
Polecamy również Widok Premium – dodatkową funkcjonalność do kupienia w aplikacji – więcej dodatkowych informacji i danych podczas nawigowania między Way Pointami.
Z NaviApp Mazury zawsze dopłyniesz do celu!

Aplikacja używa modułu GPS. Korzystanie z niej może spowodować krótszy czas pracy urządzenia.

yachts yacht travel navi

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。
该应用没有评级……

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。