App 排行榜

Search for any app

Phibi

发行商: Omicron Apps sp. z o.o.
价格: 免费
兼容性: iPhone & iPad

应用排名历史

查看Phibi在中国的下载排名历史。

排名历史显示Phibi在iOS Store应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Phibi在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。

免费注册来发掘更多!

应用商店优化

追踪市面上每个应用的热门关键词,以及一个应用的搜索位置是如何受关键词的影响而随着时间产生变化的。

应用评价和评级

通过探索应用评价和评级来获取宝贵的用户反馈。根据版本、国家以及日期进行切割,来发掘漏洞,追踪建议并改进您的应用。

推荐

了解应用何时何地在不同国家任意日期、国家、设备和板块上的推荐情况。

应用说明

Nie przepadasz za reklamami, płaceniem za każdą funkcję aplikacji z osobna, wymaganiem dostępów do zasobów telefonu, śledzeniem użytkowników, itd.?

My też nie:) – sprawdź naszą minimalistyczną (acz bogatą w funkcje), intuicyjną aplikację do budżetowania.

Niezależnie czy dopiero zaczynasz zarządzać budżetem czy robisz to od lat, Phibi pozwoli Ci spojrzeć na Twoje finanse z szerszej perspektywy, dając jednocześnie wgląd w istotne dla planowania finansowego detale.

Zobacz jak struktura Twoich wydatków oraz dochodów prezentuje się w wybranych przez Ciebie ramach czasowych, a następnie użyj tych informacji do bardziej efektywnego realizowania swoich celów.

Twój czas jest cenny – dlatego zadbaliśmy, by korzystanie z aplikacji było proste i przyjemne. Wprowadzanie danych zajmuje moment, a ich późniejsza analiza pozwoli Tobie szybko odczytać interesujące zależności oraz wyciągnąć wnioski.

Przekonaj się, ile możesz zyskać, planując z Phibi.

Zanim zainstalujesz, miej na uwadze:

Aplikacja nie wymaga podawania żadnych dostępów do kont bankowych (nie występuje łączenie z instytucjami finansowymi – Phibi jest w 100% niezależnym narzędziem). Możesz jej używać w pełni anonimowo.

Stabilne połączenie z Internetem jest zalecane – w „trybie samolotowym” wciąż można dodawać wydatki, lecz dostęp do pozostałych funkcji aplikacji będzie wtedy wyłączony (by nie wykorzystywać zasobów urządzenia, aplikacja korzysta z Chmury – dzięki temu Twoje dane są również bezpieczne w przypadku np. utraty telefonu/tabletu).

Kluczowe funkcje:
- przede wszystkim, Phibi NIE gromadzi meta-danych z Twojego urządzenia – nie sprzedajemy ani nie dzielimy się z nikim informacjami, jakie wprowadzasz do aplikacji; co więcej, nie profilujemy Cię w celu wyświetlania reklam (nawet w całkowicie bezpłatnej wersji „Phibi Lite” żadne reklamy nie są wyświetlane – po prostu ich nie lubimy)
- ciesz się w pełni konfigurowalnym ekranem startowym, dzięki któremu dodawanie wydatków i dochodów jest tak szybkie, jak to możliwe
- twórz kompleksowe Szablony dla wydatków i dochodów stałych – będą się one dodawać do Phibi automatycznie
- wybieraj z 1800 możliwych kombinacji ikon/kolorów przy tworzeniu kategorii
motywuj się, wyznaczając Cele i deklarując kwoty, które będziesz oszczędzał(a), by je osiągnąć – środki zaplanowane na rzecz zrealizowania Twoich Celów zostaną wyświetlone jako inne „wydatki stałe”
- określaj Limity wydawanych środków (miesięcznie, tygodniowo lub w dowolnie wybranym, innym okresie) na cały budżet, wybrane kategorie, sposoby płatności lub kombinacje ww. kryteriów
- przypisuj wydatki oraz dochodu do wybranych „osób w budżecie”
- korzystaj z zaawansowanych filtrów do analizy wprowadzonych danych (wyłączaj z widoku analiz wybrane wydatki, kategorie itp., by zobaczyć jak Twój budżet mógłby wyglądać po wprowadzeniu zmian – użyj tej wiedzy do lepszego planowania)
- wybierz dowolny zakres czasowy prezentacji danych budżetowych
- loguj się z wielu urządzeń z wykorzystaniem Chmury
- opcjonalna, dodatkowa blokada dostępu do aplikacji PINem.
- liczne opcje personalizacji wyglądu

Nieustannie rozwijamy aplikację dla Ciebie – wierzymy jednak, że już w obecnej formie spełni ona Twoje oczekiwania.

Jeśli masz pomysł, co możemy zrobić lepiej, nie wahaj się podzielić z nami swoimi sugestiami – być może zaproponowana przez Ciebie zmiana znajdzie się w kolejnej aktualizacji. Czekamy na Twoją opinię!

Dziękujemy!

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词? 正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Phibi 的看法。

0

0 条评价

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。