欢迎来到 App Annie!
在这里您可以找到关于Royals App以及数百万其他应用的所有信息。免费注册并了解更多您喜欢的应用、竞争对手的洞见以及应用行业中正在发生的一切。

Royals App

发行商: Royals
评价:
价格: 免费 支持应用内购买
兼容性: iPhone & iPad

应用排名历史

查看 波兰 中Royals App 的下载量历史排名。
排名历史显示Royals App在iOS应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Royals App在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。
下载排名 - iPhone - 波兰
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

#1 NA ŚWIECIE MOBILNA GRA SPOŁECZNOŚCIOWA
Odkrywaj nowych ludzi, zawieraj znajomości i otrzymuj punkty, dzięki którym poznasz osoby na swoim poziomie. Masz dość aplikacji, w których widzisz przypadkowe osoby nie pasujące do Twojego stylu życia czy wyglądu? W Royals App zdobywasz punkty przyznawane przez innych graczy. Na ich podstawie aplikacja dobiera coraz bardziej atrakcyjne osoby, które zostaną Ci wyświetlone.

--> POZNAJ POPULARNE OSOBY:
Grając w Royals App masz szansę poznać popularnych ludzi z show-biznesu, uczestników konkursów Miss/Mister, celebrytów czy atrakcyjne modelki i przystojnych modeli.

--> ZGARNIJ NAGRODY:
Każdego miesiąca masz szansę zaistnieć w Royals App. Wystarczy, że znajdziesz się w TOP3 najlepszych użytkowników. Im więcej masz punktów, tym wyżej jesteś w rankingu. Wyjątkowa trójka najlepszych graczy otrzymuje od nas nagrody za podjętą walkę i włożony wysiłek.

--> DRESZCZYK RYWALIZACJI, CZYLI JAK GRAĆ?
W Royals App zaczynasz od poziomu pierwszego, gdzie otwierasz paczki z nowymi osobami. Następnie dokonujesz wyboru i ich oceny. Jeśli wybrane osoby również zdecydują się nawiązać z Tobą znajomość, otrzymujesz dodatkowe punkty i przechodzisz na wyższe poziomy. To na nich czekają na Ciebie jeszcze bardziej atrakcyjni gracze. Masz szansę trafić do 2% naszych najlepszych użytkowników i zdobyć najwyższy poziom - Royals.

--> PRZYJEMNE DOŚWIADCZENIE:
Graj, rozmawiaj, flirtuj i umawiaj się na spotkania z nowo poznanymi użytkownikami. Umożliwiamy Ci to dzięki funkcjonalności czatu, gdzie podpowiadamy, jak najlepiej rozpocząć rozmowę z drugą stroną. Dajemy Ci także możliwość przesłania wyjątkowego prezentu! Dodatkowo, w Royals App dostępna jest specjalna sekcja z wydarzeniami i imprezami na których spotkasz naszych użytkowników. Sprawdź listę wydarzeń w aplikacji!

--> DOSTAŃ SIĘ NA ELITARNE IMPREZY:
Zostań Royals i korzystaj z propozycji marketingowych czy zaproszeń VIP na zamknięte imprezy. Walcz w rankingu miesiąca, rocznym i wszech czasów o dodatkowe prezenty :)

--> TO NIE KONIEC!
Tylko poprzez osiągnięcie pozycji Royals i znalezienie się wysoko na liście rankingu wszech czasów zyskasz możliwość zaistnienia i stania się popularnym użytkownikiem, o którym będzie głośno w sieci! Pojawisz się na łamach ekskluzywnego serwisu Royals Life, na którym obok luksusowych i markowych rzeczy, gwiazd i celebrytów znajdą się wieści na temat Twojej osoby. To szybka i prosta droga do popularności!

#JoinTheElite
#RoyalsApp
#RoyalsLife

royals beedo babado randka baddo badou bondo jaumo bordo tabor badoo bado leeds festival followers for musically follower insight baboon app of the day czat gry edukacyjne darmowe gry

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Royals App 的看法。
4.5
336 条评价

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。