App 排行榜

Search for any app

Sizeer

发行商: Marketing Investment Group Sp. z o.o. S.K.A.
价格: 免费
评价:
兼容性: iPhone

应用排名历史

查看Sizeer在波兰的下载排名历史。

排名历史显示Sizeer在iOS Store应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Sizeer在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。

免费注册来发掘更多!

应用商店优化

追踪市面上每个应用的热门关键词,以及一个应用的搜索位置是如何受关键词的影响而随着时间产生变化的。

应用评价和评级

通过探索应用评价和评级来获取宝贵的用户反馈。根据版本、国家以及日期进行切割,来发掘漏洞,追踪建议并改进您的应用。

推荐

了解应用何时何地在不同国家任意日期、国家、设备和板块上的推荐情况。

应用说明

Aplikacja Sizeer otwiera nieskończone możliwości korzystania z dóbr najlepszego streetwearu. Pobierz i zaloguj się do SizeerClub!

Za pośrednictwem aplikacji, wirtualną kartę klubową będziesz mieć zawsze pod ręką i nabijesz PUNKTY na różne sposoby – nie tylko za zakupy!
- Zbieraj PUNKTY i zamieniaj je na KUPONY,
- Przymierzaj snekaresy wirtualnie,
- Bądź na bieżąco z promocjami przygotowanymi tylko dla klubowiczów.
Dobro streetwearu, zawsze wraca do lojalnych!
- Robiąc zakupy, zapunktujesz! Zyskasz nie tylko nowy streetwear, ale PUNKTY za każdą wydaną złotówkę, bo 1 zł = 1 punkt.
- Matematyka nie kłamie, ale są jeszcze inne sposoby na zebranie ekstra PUNKTÓW, które wymienisz na KUPONY. Wystarczy, że na bieżąco będziesz zerkać do appki, gdzie czekać będą ZADANIA specjalne.
- Podczas zakupów, zeskanuj cyfrową kartę SizeerClub, którą masz w aplikacji, a PUNKTY naliczą się same – zobaczysz to od razu, zerkając na stan konta w appce.

Odkrywaj przywileje, które czekają na Ciebie:
- Dostajesz dostęp do unikalnych i spersonalizowanych ofert zakupowych. Kiedy poznamy Twoje ulubione marki i zakupione produkty, będziemy wiedzieć, jakie propozycje mogą Cię zainteresować.
- Skorzystasz z okazji dostępnych tylko w aplikacji, bo najlepsze rabaty i promocje są tylko dla Klubowiczów. Dodatkowo, otrzymując powiadomienia będziesz mieć pewność, że żadna premiera nowego modelu sneakersów Cię nie ominie.
- W udanych zakupach pomoże wirtualna przymierzalnia, w której sprawdzisz na własnej stopie wybrane modele sneakersów i to gdziekolwiek jesteś.
- W jednym miejscu i to za jednym kliknięciem, będziesz mieć dostęp do historii zakupów. W ten sposób Twój paragon będzie zawsze pod ręką, a wydatki pod kontrolą.
- Zlokalizuj najbliższy salon Sizeer w Twojej okolicy, a aplikacja podpowie Ci, jakie są jego godziny otwarcia. Jeśli wybierzesz swój ulubiony salon, to podpowiemy Ci jakie aktualne promocje czekają na miejscu.
Ale to nie wszystko!
Kolejne aktualizacje, będą wzbogacać aplikacje Sizeer o kolejne funkcje, które sprawią, że zakup nowych sneakersów będzie jeszcze przyjemniejszy.

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词? 正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Sizeer 的看法。

4.2

209 条评价

Bardzo dobre

Porządny sklepik fajne teorii

2020年8月5日

Niewygodna do wykorzystania

Sklep internetowy powinien znajdować się w aplikacji, a nie tak, że aplikacja przekierowuje do strony internetowej. W ten sposób jak wejdziesz na którykolwiek produkt, nie możesz już wrócić do wyników wyszukiwania, bo wyrzuca ze strony kompletnie. Bardzo źle zrobione

2020年7月18日

kod rabatowy

Kody rabatowe po aktywowaniu w aplikacji, nie naliczają się.

2020年8月4日

Opinia

Potwierdzam tak jak powyżej, aplikacja zawiesza się i niema przycisku wstecz i niechce skanować kodów

2020年7月27日

Reklamacja

Rozkleił mi się czubek w air force 1 i powiedzieli, że to z mojej winy... gdy każdy inny sklep bierze to na klatę, sizeer zwala winę na klienta. ŻENADA

2020年6月27日

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。