欢迎来到 App Annie!
在这里您可以找到关于Volleyball Challenge 2019以及数百万其他应用的所有信息。免费注册并了解更多您喜欢的应用、竞争对手的洞见以及应用行业中正在发生的一切。

Volleyball Challenge 2019

发行商: Tomasz Dyrak
评价: 还没有评级
价格: 免费 支持应用内购买
兼容性: iPhone & iPad

应用排名历史

查看 中国 中Volleyball Challenge 2019 的下载量历史排名。
排名历史显示Volleyball Challenge 2019在iOS应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Volleyball Challenge 2019在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。
下载排名 - iPhone - 中国
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Raz, dwa…

Trzy! Simplicity Games przedstawia Volleyball Challenge – gra siatkarska jakiej jeszcze nie widzieliście!

Nie jest to żaden nudny menedżer siatkarski – to dynamiczna i kolorowa gra sportowa w której Twoim zadaniem jest własnoręcznie przeprowadzać ataki i zagrywki na przeciwników! Serwuj, przebijaj, blokuj, ścinaj, lobuj – stosuj wszystko, żeby tylko zdobyć upragnione punkty!
Nie ważne czy Twoim przeciwnikiem będzie polski orzeł czy też ktoś z reprezentacji Canarhinios – tylko od Twoich umiejętności zależy czy odniesiesz zwycięstwo!

Odkrywaj SUPERMOCE – w tej grze sportowej czekają na Ciebie między innymi płonące piłki, zamrażanie przeciwnika, znikające piłki, spowolnienia czasu, blokady i wiele innych – przekonasz się gdy tylko zagrasz już teraz!

Rozwijaj UMIEJĘTNOŚCI swojego zawodnika – podnoś poziom takich statystyk jak siła i moc zagrywki, kondycja czy atak!

Czeka na Ciebie mnóstwo dodatkowych strojów oraz torby do otwierania z super zawartością - otrzymujesz je po wygranych meczach! Spraw, aby Twój zawodnik samym wyglądem wystraszył swoich przeciwników! Zdobywaj LEGENDARNE stroje i ubierz wdzianko którego nie posiada żaden z Twoich znajomych!

Przemierzaj kolejne areny sportowe – czekają na Ciebie kolorowe i pełne szczegółów stadiony na których spotkasz coraz silniejszych przeciwników – pamiętaj aby systematycznie ulepszać swoje statystyki! Bez tego każda gra zręcznościowa w końcu cię pokona!

Jeśli mówią Ci coś takie nazwy jak Skra Bełchatów, Resovia Rzeszów, wiesz czym jest siatkarska liga o nazwie Plusliga, zagrywasz się w takie tytuły, jak Blobby Volleyball i Spike Volleyball, a jedyne o czym myślisz na wakacjach to siatkówka plażowa, to znaczy że jesteś prawdziwym fanem, dla którego polska siatkówka nie ma tajemnic.

Siatkówka na telefony już nigdy nie będzie taka sama – zagraj już teraz w Volleyball Challenge i bądź częścią sportowej rewolucji jaką przyniesie ta gra zręcznościowa!

volleyball games volleyball free volley

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。