欢迎来到 App Annie!
在这里您可以找到关于Yummky以及数百万其他应用的所有信息。免费注册并了解更多您喜欢的应用、竞争对手的洞见以及应用行业中正在发生的一切。

Yummky

评价: 还没有评级
价格: 5.99 USD
兼容性: iPhone & iPad

应用排名历史

查看 中国 中Yummky 的下载量历史排名。
排名历史显示Yummky在iOS应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Yummky在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。
下载排名 - iOS - 中国
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Yummky je mobilná aplikácia plná lahodných receptov na prípravu bezlepkových jedál, ktoré nielen, že chutia, ale aj výborne vyzerajú. Je to skvelá inšpirácia pre každého celiatika, ktorý nesmie v strave prijímať lepok a mnohé jedlá tak musí pripravovať z iných surovín.

V aplikácií si môžete vybrať z viacerých kategórií. Po výbere kategórie sa dostanete do ponuky príslušných jedál už aj s ich hlavným obrázkom. Kliknutím na konkrétne jedlo sa vám zobrazí jeho krátky popis, zoznam potrebných surovín a postup pri príprave.

Inšpiráciou na vytvorenie tejto aplikácie je láska k pečeniu a vareniu. Majiteľka a tvorkyňa tejto myšlienky musela pred niekoľkými rokmi prejsť na bezlepkovú stravu a rozhodla sa tak vymýšľať a pripravovať vlastné zdravé jedlá, ktoré potešia nielen vaše oči, ale aj žalúdok.

Aplikácia je venovaná ľuďom, ktorí sú obmedzovaní bezlepkovou stravou, a ukazuje im, že ani napriek tomu sa nemusia vzdať normálnych jedál, ale môžu sa plnohodnotne najesť a pochutiť si. Je určená tým, ktorí milujú zdravý životný štýl - ako samotná tvorkyňa myšlienky a radi si vychutnávajú zdravé a výživné jedlá, ktoré možno na prvý pohľad ani nevyzerajú tak zdravo. Aplikácií sa tiež potešia tí, ktorí majú obmedzené financie a nemajú veľa času na varenie. Recepty v Yummky sú z bežne dostupných surovín (doslova za pár korún) a príprava je tak jednoduchá, že nemusíte byť vôbec expertmi na varenie, aby ste to zvládli.

V neposlednom rade je aplikácia Yummky venovaná predovšetkým ľuďom, ktorí podporovali majiteľku tejto aplikácie v tom, aby nasledovala svoje sny a robila to, čo ju napĺňa veľkou radosťou.

Môžete ma sledovať a kontaktovať cez Instagram:
https://www.instagram.com/majnigaa/

fitness recepty

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词?
正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。