App 排行榜

Search for any app

Mobilní Rozhlas/Zlepšeme Česko

发行商: Neogenia s.r.o.
价格: 免费
评价:
兼容性: iPhone & iPad

应用排名历史

查看Mobilní Rozhlas/Zlepšeme Česko在捷克共和国的下载排名历史。

排名历史显示Mobilní Rozhlas/Zlepšeme Česko在iOS Store应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Mobilní Rozhlas/Zlepšeme Česko在不同国家、分类和设备上每一天每一小时的表现。

免费注册来发掘更多!

应用商店优化

追踪市面上每个应用的热门关键词,以及一个应用的搜索位置是如何受关键词的影响而随着时间产生变化的。

应用评价和评级

通过探索应用评价和评级来获取宝贵的用户反馈。根据版本、国家以及日期进行切割,来发掘漏洞,追踪建议并改进您的应用。

推荐

了解应用何时何地在不同国家任意日期、国家、设备和板块上的推荐情况。

应用说明

Aplikace Mobilní Rozhlas/Zlepšeme Česko je moderní a vylepšená verze aplikace Mobilního Rozhlasu. Hlavní cíl aplikace je zlepšovat životy lidí v ČR díky efektivní komunikaci se samosprávami. Je součástí nejpropracovanější SMART komunikační platformy v ČR, prostřednictvím které každý den komunikují stovky měst a obcí se stovkami tisíc lidí po celém Česku.

Proč se vyplatí mít tuto aplikaci vždy při ruce? Kromě toho, že vám zjednoduší přístup k důležitým informacím z měst a obcí, můžete i vy pomáhat svému okolí. A co víc, v případě nouze pomůže také ona vám!

Hlavní funkce aplikace:

• Zvířecí detektiv - Zatoulaný domácí mazlíček? Aplikace aktivuje komunitu registrovaných pejskařů, která pomůže mazlíčka najít.

• Pohřešovaní lidé - Každý rok se v ČR pohřešují tisíce lidí. S naší aplikací si můžeme navzájem pomoci s pátráním po blízké osobě.

• Ztráty a nálezy - Ztracená peněženka nebo ukradené auto? Nahlaste událost přes aplikaci a zvyšte šanci na vrácení majetku.

• Nahlašování podnětů - Prostřednictvím aplikace můžete jednoduše upozornit samosprávy na vznikající černé skládky, poničené lavičky, rozbité osvětlení nebo třeba výmoly v silnici.

• Informace z měst a obcí - Odebírejte novinky ze všech samospráv, které vás zajímají. Ať už jde o aktuality, informace z úřední desky nebo tipy na kulturní akce či výlety.

Objevte všechny užitečné funkce aplikace a pojďte s námi zlepšovat Česko! :)

Mobilní Rozhlas/Zlepšeme Česko zastřešuje aplikace Mobilní Rozhlas, ZmapujTo, Lepší místo a spolupracuje s iniciativou Ukliďme Česko.

"Continued use of GPS running in the background can dramatically decrease battery life"

应用商店优化

人们在寻找一个应用时都使用哪些词? 正确的关键词可以帮助一个应用提高被发现的几率,并且增加下载量和收入。App Annie追踪上百万个关键词,这样您就可以为您的应用获取更多的下载量,并且了解您的竞争对手正在使用哪些关键词。

应用评价和评级

查看评价和评级,了解用户对 Mobilní Rozhlas/Zlepšeme Česko 的看法。

4.1

164 条评价

Bez registrace je aplikace nepoužitelná

Bez registrace (a nevím proč někomu dávat telefonní číslo nebo fb účet) si nejde v aplikaci filtrovat zprávy od konkrétní obce. Feed za celou republiku je k ničemu.

2020年9月11日

Bugy

Dobrý den, víte o tom, že nelze nahrávat fotodokumentace a tím pádem ani hlásit věci a např. podněty občanů? Chystáte opravu? Děkuji

2020年9月30日

SMS registrar

je možná jen s mobilním číslem českého operátora (+420...), přesto, že zadat lze i číslo s jinou predvolbou - pal ovšem žádná SMS s kódem nepřijde...

2020年9月14日

Nefunkční fotky

1) Nelze přidat foto z úložiště.2) vyhledávání adres má bílé písmo na bílém pozadí

2020年10月16日

Vynikající aplikace

Vynikající aplikace.

2020年8月31日

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。