欢迎来到 App Annie!
在这里您可以找到关于Kubuś i przyjaciele以及数百万其他应用的所有信息。免费注册并了解更多您喜欢的应用、竞争对手的洞见以及应用行业中正在发生的一切。

Kubuś i przyjaciele

发行商: MGD MWS
评价:
价格: 免费

应用排名历史

查看 美国 中Kubuś i przyjaciele 的下载量历史排名。
排名历史显示Kubuś i przyjaciele在Windows Phone应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Kubuś i przyjaciele在不同国家、分类和设备上每一天的表现。
下载排名 - Windows Phone - 美国
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

- Cześć, to ja, Kubuś! Przywitaj się z moimi kumplami: to Cziko, Stiff i Albert. Razem wyruszamy w podróż w nieznane. Witaj przygodo! Ale ale… na początek poznaj ich bliżej! Chłopaki, przedstawcie się!

- Hejka! Jestem Cziko jestem nieprzeciętnie rozrywkowy, ale nie lubię się tym chwalić. Weźmiesz udział w naszej wyprawie? Decyduj się szybko, komu w drogę temu wrotki!

- Ja jestem Albert. Z pierzastego punktu widzenia, ta gra to najlepsze, co może Ci się przytrafić. Są tu elementy zręcznościowe, są logiczne. Można wygrać nagrody. I my, Kurczaki, jesteśmy słodcy, prawda? Nie da się zaprzeczyć! Stiff, co Ty na to?

- Do stu pierzastych kurczaków! Taka gra? Muszę to sprawdzić na moim ajfonie!

Wybierz jednego z kurczaków i udaj się z nami w fascynującą podróż po Kubusiowej Krainie.
Czeka tam na Ciebie dużo zabawy, a do tego poznasz nowe fenomenalne miejscówki.
Już teraz, możesz mieć jednego z tych słodkich zawadiaków w swoim smartfonie! Wejdź do wirtualnego świata, wybierz swojego ulubieńca, zagraj z nim w mini gry, a następnie, dzięki zebranym punktom, podziwiaj Krainę Kubusia! Jednak zanim wyruszysz w przygodę po Kubusiowej Krainie, Twój kurczak musi być zadbany i wypoczęty. Dlatego rozbaw go, nakarm, a następnie przebierz w odjechane wdzianko! Możesz także położyć go do snu, aby nabrał więcej sił do czekającej go zwariowanej przygody!

W pierwszej mini grze, wcielając się w pierzastego kurczaka, musisz przebyć jak najdłuższy dystans po linii wysokiego napięcia, zręcznie przeskakując wystające słupy. Uważaj, żeby nie uszkodzić mojego kumpla! Ani Albert, ani Cziko, ani Stiff nie lubią wpadać na przeszkody! Druga gra, to Kubusiowa wersja znanej gry ze znikającymi znaczkami. Spraw, by leżące obok siebie podobne obrazki znikały, ale uwaga, trzymaj się z dala od wybuchowych bomb!

Po uzbieraniu odpowiedniej liczby punktów w zabawach z kurczakiem, pora na fantastyczne przygody w Kubusiowej Krainie. Twoim pionkiem na planszy będzie nikt inny, ale właśnie jeden z naszych pierzastych przyjaciół. Dostęp do wirtualnej gry planszowej 3D będzie możliwy, gdy pasek zadowolenia kurczaka w górnym prawym rogu stanie się cały zielony. Podczas przemierzania wyspy, odkrywaj ją, zbieraj witaminowe punkty i zdobywaj nagrody - niespodzianki! Już czekam, żeby móc wysłać Ci prezent! Nie tylko wirtualny, także prawdziwy! Przeżyj super przygodę u mojego boku, wraz z naszymi nowymi pierzastymi przyjaciółmi! Co za frajda!
Uwaga, Kubuś wrócił! Wraz z nim nowe fantastyczne minigry, przepiękne wyspy oraz super nagrody w magicznym sklepie! Śpiesz się i wymieniaj kody na super nagrody taniej!

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。