欢迎来到 App Annie!
在这里您可以找到关于Żulionerzy以及数百万其他应用的所有信息。免费注册并了解更多您喜欢的应用、竞争对手的洞见以及应用行业中正在发生的一切。

Żulionerzy

发行商: Marcin Jakubowski Syscovery
评价: 还没有评级
价格: 免费 支持应用内购买

应用排名历史

查看 爱沙尼亚 中Żulionerzy 的下载量历史排名。
排名历史显示Żulionerzy在Windows Phone应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Żulionerzy在不同国家、分类和设备上每一天的表现。
下载排名 - Windows Phone - 爱沙尼亚
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

"Panie Mietku, no proszę, w telewizji dziś lecimy, na żywo, a pan z gołymi stopami? No błagam, niech Pan założy białe skarpety pod te sandały, przecież Pan.... O przepraszam Państwa! Witamy w Żulionerach!"

Pewnie kojarzysz taki program z TV - Milionerzy? Phi, marna podróbka wiekowego undergroundowego winoturnieju - Żulionerów! W tej produkcji masz niebywałą, nieocenioną i niezwykłą szansę wcielenia się w gracza-żula, startującego w konkursie, w którym nagrodą jest dziesięć tysięcy buteleczek. O tak, konkret libacja! Zasiądź naprzeciwko prowadzącego Żulberta Hurbańskiego i odpowiedz na szereg pytań nie z tej ziemi, wymagających wiedzy i zaangażowania. Problem? Użyj koła ratunkowego - Półóweczki, Ściepy Publiki lub Telefonu do Meliny, może tam Ci pomogą.

Ponad 1500 czasem nawet zabawnych pytań, przebój "Wino wino" jako ścieżka dźwiękowa i kultowa grafika zamordują z premedytacją trochę Twojego czasu na przystanku czy w toalecie. Czy w parku, na ławce, z buteleczką w dłoni! Odpowiedz na dużo pytań i zdobądź prawa do lansu wśród znajomych, o jakim nie słyszał nikt! Przebój znany z innych platform, których nazw tu pewnie nawet nie można wymienić, teraz również na telefony i wszelakie inne urządzenia z Windows!

Swoje pytania do Żulionerów można zgłosić na http://pytania.hqdev.net, chcesz unieśmiertelnić swoją ksywkę? Masz szansę! Zapraszamy też na nasz profil na fejsiuniu (fejsiku? facebooku!) na http://facebook.com/Zulionerzy :)

Po tym wcale tylko odrobinkę i conieco przydługim wstępie przestajemy zawracać cztery litery i zapraszamy. Przygoda pełna głupoty czeka!
Koła ratunkowe już nie są zrobione z betonu, i powinny działać prawidłowo. No, prawidłowo to dużo powiedziane, pijana publika nie zawsze udzieli prawidłowej odpowiedzi. Ale przynajmniej można ją poprosić o ściepę na szczytny cel.

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。