欢迎来到 App Annie!
在这里您可以找到关于Konverzace na cesty以及数百万其他应用的所有信息。免费注册并了解更多您喜欢的应用、竞争对手的洞见以及应用行业中正在发生的一切。

Konverzace na cesty

发行商: Euvit, s.r.o.
评价: 还没有评级
价格: 免费 支持应用内购买

应用排名历史

查看 美国 中Konverzace na cesty 的下载量历史排名。
排名历史显示Konverzace na cesty在Windows Store应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Konverzace na cesty在不同国家、分类和设备上每一天的表现。
下载排名 - Windows Store - 美国
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Konverzace na cesty - jazykový průvodce do celého světa - speciálně pro našince ;)

Aplikace je ZDARMA dostupná na Windows Store. Po jejím stažení do vašeho zařízení a spuštění je ihned dostupný textový obsah celé aplikace v plném rozsahu. Zvukové nahrávky jsou předmětem koupě.

Jedete na dovolenou nebo na služební cestu do zahraničí a neznáte místní jazyk? V cizí zemi se pohybujete v neznámém prostředí, ale přesto si tam musíte zajít do obchodu nakoupit, najíst se v restauraci, někde se ubytovat, půjčit si auto nebo se zajít večer někam pobavit. Právě proto je Konverzace na cesty nezbytným pomocníkem ve všech zemích, jejichž jazyk neovládáte. Navíc, místní obyvatele vždy potěší, pokud se alespoň pokusíte domluvit se s nimi jejich vlastním jazykem.

S angličtinou se sice domluvíte v 89 zemích, s němčinou v 10 a s italštinou téměř v 7 státech, ale tato Konverzace na cesty vám pomůže domluvit se prakticky kdekoliv na světě.

S kompletní kolekcí Konverzace na cesty, která obsahuje 22 jazyků v podobě nejpoužívanějších frází, se domluvíte přibližně ve 215 zemích (více informací najdete na http://www.smart-phrase.com/uplatneni-cestovni-konverzace-staty). Už nepotřebujete žádné cestovní příručky ani slovníky.

Každá jazyková verze konverzace na cesty je rozdělena do 31 témat nejčastěji potřebných jak při cestování, tak i v běžném životě (např. pozdravy a představování, počasí, veřejná doprava, stravování, ubytování, banka).

Jednotlivá témata obsahují věty (fráze nebo slovíčka), které připravili rodilí mluvčí. Rozsah témat pokrývá nejběžnější situace, které vás na cestách mohou potkat. Tyto věty si můžete nejen přečíst, ale hlavně poslechnout, takže nácvik výslovnosti bude hračka. Pokud si ale přece jen netroufnete mluvit, stačí přehrát větu nahlas a aplikace bude „mluvit“ za vás.

Po zakoupení jednotlivých jazyků, nebo cenově výhodnější celé kolekce, jsou fráze připravené ke stažení do vašeho zařízení. Pak už nemusíte být ani online – fráze máte kdykoliv k dispozici. Jednotlivé konverzace na cesty se od sebe někdy liší, protože zohledňují zvláštnosti dané země (geografické, gastronomické, kulturní, atd.).

Ve všech jazycích najdete těchto 31 témat:
* VŠEOBECNÉ VÝRAZY
* POZDRAVY A PŘEDSTAVOVÁNÍ
* OTÁZKY A VŠEOBECNÉ DOTAZY
* SLOVA OPAČNÁ
* HOTEL, UBYTOVÁNÍ
* RESTAURACE
* SNÍDANĚ
* PŘEDKRMY
* POLÉVKY
* MASO
* RYBY A PLODY MOŘE
* PŘÍLOHY
* ZELENINA A SALÁTY
* OVOCE A ZÁKUSKY
* NÁPOJE
* STÍŽNOSTI
* CESTOVÁNÍ VLAKEM
* CESTOVÁNÍ LETADLEM
* CESTOVÁNÍ LODÍ
* CESTOVÁNÍ MĚSTSKOU DOPRAVOU
* TAXI
* PŮJČOVNA AUT
* PROHLÍŽENÍ PAMĚTIHODNOSTÍ
* ZÁBAVA A KULTURA
* OBCHODY A SLUŽBY
* BANKA
* POŠTA
* TELEFON
* DATUM, ČAS A POČASÍ
* ČÍSLA
* POHOTOVOST

Každá konverzace na cesty obsahuje přibližně:
* 600 vět (závisí na konkrétní jazykové verzi)
* 30 minut nahrávek
* 770 unikátních slov (slovní zásoba)

Pro další informace navštivte prosím www.smart-phrase.com/cestovni-konverzace

Na kvalitě a vaší spokojenosti nám záleží. Pokud nám chcete něco sdělit, učiňte tak prosím nejlépe přímo z aplikace odesláním zprávy na podporu - jen tak vám na to můžeme reagovat.

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。