欢迎来到 App Annie!
在这里您可以找到关于Rozmówki turystyczne以及数百万其他应用的所有信息。免费注册并了解更多您喜欢的应用、竞争对手的洞见以及应用行业中正在发生的一切。

Rozmówki turystyczne

发行商: Euvit, s.r.o.
评价: 还没有评级
价格: 免费 支持应用内购买

应用排名历史

查看 美国 中Rozmówki turystyczne 的下载量历史排名。
排名历史显示Rozmówki turystyczne在Windows Store应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Rozmówki turystyczne在不同国家、分类和设备上每一天的表现。
下载排名 - Windows Store - 美国
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Rozmówki turystyczne - przewodnik językowy do całego świata

Aplikacja jest dostępna ZA DARMO na Windows Store. Po jej pobraniu do urządzenia i włączeniu, od razu dostępna jest zawartość tekstowa całej aplikacji, i to w pełnym zakresie. Nagrania dźwiękowe są przedmiotem zakupu.

Wyjeżdżacie za granicę na urlop lub w podróż służbową i nie znacie języka kraju, do którego jedziecie? Obcujecie z nieznanym środowiskiem, jednakże musicie wykonywać codzienne czynności, np: pójść na zakupy, zjeść posiłek w restauracji, znaleźć nocleg, wypożyczyć samochód lub wieczorem iść do jakiegoś lokalu. Właśnie dlatego Rozmówki turystyczne są nieodzownym pomocnikiem we wszystkich krajach, których językami nie władacie. W dodatku lokalnym mieszkańcom sprawi dużą przyjemność, jeśli chociaż postaracie się konwersować z nimi w ich rodzimym języku.

Komunikacja w języku angielskim przebiega prawie w 89 krajach, w języku niemieckim w 10 a we włoskim prawie w 7. Rozmówki turystyczne pomogą Wam porozumieć się w każdym zakątku świata.

Kompletna kolekcja Rozmówek turystycznych, która zawiera 22 języki, umożliwi Wam komunikację w przybliżeniu w 215 krajach (Więcej informacji na http://www.smart-phrase.com/zastosowanie-turystyczny-rozmowki-panstwa). Nie potrzebujecie już żadnych poradników turystycznych ani słowników.

Każda rozmówka jest rodzielona na 31 tematów najbardziej przydatnych jak w podróży, tak i w bieżącym życiu. (np. powitania i przestawianie się, pogoda, komunikacja publiczna, wyżywienie, zakwaterowanie, bank).

Pojedyńcze tematy zawierają zdania (frazy lub słówka), które przygotowali rodzimi użytkownicy języka. Zakres tematów przedstawia najczęstsze sytuacje, z którymi możecie się spotkać w podróży. Te zdania możecie nie tylko przeczytać, ale przede wszystkim ich posłuchać, a jednoczesne ćwiczenie artykulacji stanie się dla Was zabawą. Jeśli jednak nie odważycie się mówić, wystarczy odtworzyć zdania na głos i aplikacja będzie mówiła za Was.

Po zakupie poszczególnych języków lub cenowo bardziej przystępnych całych kompletów, znajdziesz frazy przygotowane do pobrania na swoje urządzenie. Nie musicie być online - frazy są w każdej chwili do Waszej dyspozycji. Pojedyńcze rozmówki czasami się od siebie różnią, ponieważ odzwierciedlają cechy charakterystyczne dla danego kraju (geograficzne, gastronimiczne, kulturowe itd.).

We wszystkich językach znajdziecie 31 tematów:
* WYRAZY OGÓLNE
* POZDROWIENIA I FORMY PRZEDSTAWIANIA SIĘ
* OGÓLNE PYTANIA
* АNTONIMY
* HOTEL, ZAKWATEROWANIE
* RESTAURACJA
* ŚNIADANIE
* PRZEKĄSKI
* ZUPY
* MIĘSO
* RYBY I OWOCE MORZA
* DODATKI
* JARZYNY/ SAŁATKI
* OWOCE I CIASTKA
* NAPOJE
* SKARGI
* PODRÓŻ POCIĄGIEM
* PODRÓŻ SAMOLOTEM
* PODRÓŻ STATKIEM
* CPODRÓŻOWANIE ŚRODKAMI KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ
* TAKSÓWKI
* WYPOŻYCZALNIA SAMOCHODÓW
* ZWIEDZANIE ZABYTKÓW
* ROZRYWKA I KULTURA
* SKLEPY I USŁUGI
* BANK
* POCZTA
* TELEFON
* DATA, CZAS I POGODA
* LICZBY
* POGOTOWIE RATUNKOWE

Każde Rozmówki turystyczne zawierają w przybliżeniu:
* 600 zdań (zależy od konkretnego językowego zestawu)
* 30 minut nagrań
* 770 unikatowych słów (leksyka)

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。