欢迎来到 App Annie!
在这里您可以找到关于Słówka angielskie以及数百万其他应用的所有信息。免费注册并了解更多您喜欢的应用、竞争对手的洞见以及应用行业中正在发生的一切。

Słówka angielskie

发行商: pmq software
评价: 还没有评级
价格: 免费 支持应用内购买

应用排名历史

查看 美国 中Słówka angielskie 的下载量历史排名。
排名历史显示Słówka angielskie在Windows Store应用商店中的流行度以及其随着时间的变化。您可以追踪Słówka angielskie在不同国家、分类和设备上每一天的表现。
下载排名 - Windows Store - 美国
上周本周
没有上周排名数据
本周数据可在注册后免费使用。
查看本周截至一小时前的数据。

免费注册来发掘更多!

免费注册来获取排名、评价、评级、关键词和更多数据的无限访问权限。

应用说明

Program pozwala bez pośpiechu i nadmiernego wysiłku poznać ponad 500 słówek języka angielskiego. Taka forma nauki jest znakomita dla małych dzieci. Najperw wybiera się kategorie słówek, po czym program proponuje zestawy po sześć obrazków i po dokonaniu przez gracza wyboru, prezentuje brzmienie słów w języku angielskim.
Prawidłowy wybór obrazka dla danego słowa to przepustka do dalszego etapu nauki. Słowa, których nie odgadliśmy, pojawiają się później ponownie. Można skorzystać z podpowiedzi [po polsku]. Każdy wyraz wypowiadany jest przez natywnego użytkownika języka (tu: Polaka i Anglika), a w czasie nauki pojawia się tekst angielski. W zasadzie dziecko nie musi nawet umieć czytać, gdyż materiał przyswaja tylko przez obrazki, przedstawiające desygnat danego wyrazu.
Treść kursu jest praktyczna i przydatna również w podróży – obejmuje takie tematy, jak lotnisko, miasto, zakupy, posiłki, szpital, morze itp.

Pierwsze sześć lekcji jest całkowicie bezpłatne. Cena wszystkich pozostałych wynosi 12 zł.

http://www.pmq-software.com/sw/pl/edukacyjne-gry-dzieci/

Gra zawiera pexeso („pamięciaki“) dźwiękowe i przegląd wszystkich kart. Mozliwość nagrania własnej wymowy i porównania z wymową natywną.

与 App Annie 一起了解上百万个应用的所有信息,掌握应用行业中正在发生的一切。