Willkommen bei App Annie!
Hier finden Sie sämtliche Informationen über Pešiaci und Millionen weiterer Apps. Registrieren Sie sich kostenlos und erfahren Sie mehr über für Sie interessante Apps, über Ihre Konkurrenz und über die Entwicklungen in der App-Branche.

Pešiaci

Publisher: nohavmede
Bewertung:
Preis: Gratis

App Ranking-Verlauf

Zeigen Sie den Ranking-Verlauf von Pešiaci in Deutschland an.
Der Ranking-Verlauf zeigt an, wie beliebt Pešiaci im Google Play App Store ist und wie sich dieser Wert im Lauf der Zeit entwickelt hat. Sie können das Abschneiden von Pešiaci tagesgenau für verschiedene Länder, Kategorien und Geräte nachverfolgen.
Download-Rang - Google Play - Deutschland
Letzte WocheDiese Woche
Kein Rangdaten für die vergangene Woche
Die Daten für diese Woche sind nach der Registrierung kostenlos verfügbar.
So zeigen Sie die Daten für die aktuelle Woche bis zur vergangenen Stunde an.

Jetzt gratis registrieren und noch mehr erfahren!

Melden Sie sich jetzt kostenlos an, um uneingeschränkten Zugriff auf Rankings, Rezensionen, Ratings, Keywords und mehr zu erhalten.

App-Beschreibung

Bratislavské chodníky sú obsadené armádou reklamných trojnožiek, dopravných značiek, stĺpov verejného osvetlenia, nespratných smetných košov a oči bijúcich rozvodných skríň. Zvyšok územia okupujú divoko parkujúce autá. Toto je vojna o priestor a ty si len obyčajný pešiak!
Boj o prežitie na bratislavských uliciach môžeš zažiť na vlastnej koži cez príbehy jeho priamych účastníkov: Dušana, ktorý ide pešo do práce, Ingrid, ktorá sa s dcérkou vybrala do neďalekého parku a nešťastnej Júlie, ktorá by chcela ísť do divadla. Na svojej ceste sa ale budú musieť vyhnúť množstvu prekážok a nástrah. Iba s tvojou pomocou sa im to môže podariť! Alebo ani nie?

Hra Pešiaci sa snaží upozorniť na dlhodobo neriešený problém kvality verejných priestorov v Bratislave. Zábavnou formou poukazuje na to, ako sa ten najprirodzenejší spôsob dopravy, chôdza, premenil na frustrujúcu a nebezpečnú aktivitu. Bratislava nemá žiaden plán ako by mali bratislavské ulice a chodníky vyzerať a rieši problémy nekoncepčne a čiastkovo. Pešia doprava je v rebríčku priorít mesta na poslednom mieste, čoho priamym dôsledkom je, že tie najviac zraniteľné skupiny obyvateľstva buď obmedzené, alebo úplne vylúčené z plnohodnotného života v meste. pre vozíčkara zas cez obrubník nedosiahnuteľný. Pomedzi zanedbanú zeleň divoko parkujú autá a o deťoch, hrajúcich sa na ulici sme počuli len z rozprávania starých rodičov.
Systematické riešenia pritom existujú, bohužiaľ, často len na papieri. Základným predpokladom pre ich zavedenie do praxe však je, aby sme si my chodci uvedomili, o čo všetko prichádzame a začali bojovať o svoj životný priestor.

bratislava tatra banka csfd tatras wildpark

App Store-Optimierung

Welche Wörter werden bei der Suche nach einer App verwendet?
Die richtigen Keywords können dazu beitragen, dass eine App öfter gefunden wird, wodurch wiederum die Download-Zahlen und der Umsatz steigen. App Annie verfolgt Millionen von Keywords, wodurch Sie mehr Downloads für Ihre App generieren und ermitteln können, welche Keywords Ihre Konkurrenten nutzen.

App-Rezensionen und -Bewertungen

Find out what users think of Pešiaci by reading the reviews and checking the rating.
4.5
14 Bewertungen
Keine Rezensionen für diese App ...

Erfahren Sie mit App Annie alles über Millionen von Apps und die Entwicklungen in der App-Branche.