Erfolgreichste Apps

Search for any app

Anchor: Yeni arkadaşlar

Publisher: anchor app
Preis: Gratis mit In-App-Käufen
Bewertung:

App Ranking-Verlauf

Der Ranking-Verlauf zeigt an, wie beliebt Anchor: Yeni arkadaşlar im Vereinigte Staaten.

App Store ist und wie sich dieser Wert im Lauf der Zeit entwickelt hat. Sie können das Abschneiden von Anchor: Yeni arkadaşlar tages- und stundengenau für verschiedene Länder, Kategorien und Geräte nachverfolgen.

Jetzt gratis registrieren und noch mehr erfahren!

App Store-Optimierung

Ermitteln Sie perfekte Keywords für sämtliche Apps da draußen und finden Sie heraus, wie sich die Position einer App für die maßgeblichen Keywords im Laufe der Zeit verändert.

App-Rezensionen und -Bewertungen

Sammeln Sie wichtiges Nutzer-Feedback, indem Sie App-Rezensionen und -Rankings analysieren. Suchen Sie nach Version, Land und Zeitraum, um Bugs aufzuspüren, Vorschläge umzusetzen und Ihre App zu verbessern.

Empfehlungen

Finden Sie heraus, wann und wo Apps in den unterschiedlichen App Stores an einem Tag, in einem Land, auf einem Gerät oder in einer Kategorie gelistet waren.

App-Beschreibung

Anchor, "edu.tr" mail domaini sayesinde, yeni insanlarla tanışmak, onlarla buluşmak veya arkadaş edinmek için Türkiye’nin en güvenilir sosyalleşme uygulamasıdır. Sadece üniversite öğrencilerinin olduğu bu uygulamada, istediğiniz ya da kendi üniversitenizdeki, bölümünüzdeki insanlarla kolayca tanışabilecek, bulaşabilecek ya da arkadaş olabileceksiniz. Kendimize Türkiye’nin en güvenilir uygulaması diyoruz çünkü Anchor’daki bütün profiller "edu.tr" mailine sahip gerçek kullanıcılardır.

Filtrele, eşleş, mesajlaş. Anchor üniversite öğrencilerinin yeni insanlarla tanışabileceği ve kullanımı son derece kolay olan bir uygulama. Tanışmak istediğin üniversite öğrencilerini bölümlerine ve üniversitelerine göre filtrele, hoşuna giden kullanıcıları sağa gitmeyenleri sola kaydır. Eğer sağa kaydırdığın bir kullanıcı da seni sağa kaydırırsa; işte bu; ilk eşleşmen, tebrikler. Artık eşleştiğinize göre hemen mesajlaşmaya başlayabilirsiniz. İyi şanslar.

Unutma, 3 kere şikayet edilen kullanıcı Anchor’u kullanamaz bu sebeple iletişim dilimize ve davranışlarımıza dikkat edelim ve diğer kullanıcıları asla rahatsız etmeyelim. Ayrıca her üniversite öğrencisinin kendine ait yalnızca 1 tane “edu.tr” maili olduğu için uygunsuz davranışları sebebi ile engellenen kullanıcılar bir daha Anchor’u kullanma fırsatı elde edemezler.

Hadi, hazırsan başlayalım. Hemen Anchor uygulamasını indir. Üniversitenin vermiş olduğu “edu.tr” maili ile kaydol. (Hala üniversite mailini almadıysan öğrenci işlerinden talep edebilirsin. ) Kaydır, eşleş ve mesajlaş.

Aramıza hoşgeldin :) Türkiye’nin en güvenli ve sadece üniversitelilere özel olan eşleşme uygulamasında seni aramızda gördüğümüz için çok mutluyuz.

Anchor sayesinde Türkiye’nin her üniversitesinden yeni arkadaşlar edinebilirken, sadece kendi üniversitenden insanlar ile de tanışabilirsin. Daha da iyisi kendi üniversitendeki kullanıcıların seni görmesini istemiyorsan “kendi üniversiteme gösterme” butonuna basarak kendi üniversiten dışındaki diğer üniversitelerdeki üniversite öğrencileri ile eşleşebilirsin :)

App Store-Optimierung

Welche Wörter werden bei der Suche nach einer App verwendet? Die richtigen Keywords können dazu beitragen, dass eine App öfter gefunden wird, wodurch wiederum die Download-Zahlen und der Umsatz steigen. App Annie verfolgt Millionen von Keywords, wodurch Sie mehr Downloads für Ihre App generieren und ermitteln können, welche Keywords Ihre Konkurrenten nutzen.

App-Rezensionen und -Bewertungen

Erfahren Sie, was Benutzer von Anchor: Yeni arkadaşlar halten, indem Sie die Rezensionen lesen und die Bewertungen anzeigen.

4.9

178 Bewertungen

Uygulama gerçekten hoş ve kullanışlı arkadaşlar bu yüzden herkese öneririm.

14 Sep 2020

Konsept çok güzel, mantıklı ancak uygulamanın geliştirilmesi gereken çok yanı var. 1) 15 swipe yerine 15 like yapılması gerekli (Tinderdaki gibi). Çünkü kimseyi beğenmediğiniz taktirde günlük eşleşme şansınız kalmıyor 15 kişiden sonra. 2) Mesaj bildirimleri bazen eksik geliyor, bazen mesajlar gelmiyor düzeltilmesi gerek. 3) Mesajların her biri ayrı bildirim olarak geliyor, whatsapp gibi tek bir bildirim içerisinde expand edilebilmesi gerek. 4) Premiumun özelliklerinin arttırılması gerekli.

11 Sep 2020

harika bir uygulama💖

14 Sep 2020

Haha

07 Sep 2020

Çok güzel bir uygulama herkese tavsiye ederim.

14 Sep 2020

Erfahren Sie mit App Annie alles über Millionen von Apps und die Entwicklungen in der App-Branche.