Erfolgreichste Apps

Search for any app

Polis.UA

Publisher: TOV "POLIS.UA"
Preis: Gratis
Bewertung:

App Ranking-Verlauf

Der Ranking-Verlauf zeigt an, wie beliebt Polis.UA im Deutschland.

App Store ist und wie sich dieser Wert im Lauf der Zeit entwickelt hat. Sie können das Abschneiden von Polis.UA tages- und stundengenau für verschiedene Länder, Kategorien und Geräte nachverfolgen.

Jetzt gratis registrieren und noch mehr erfahren!

App Store-Optimierung

Ermitteln Sie perfekte Keywords für sämtliche Apps da draußen und finden Sie heraus, wie sich die Position einer App für die maßgeblichen Keywords im Laufe der Zeit verändert.

App-Rezensionen und -Bewertungen

Sammeln Sie wichtiges Nutzer-Feedback, indem Sie App-Rezensionen und -Rankings analysieren. Suchen Sie nach Version, Land und Zeitraum, um Bugs aufzuspüren, Vorschläge umzusetzen und Ihre App zu verbessern.

Empfehlungen

Finden Sie heraus, wann und wo Apps in den unterschiedlichen App Stores an einem Tag, in einem Land, auf einem Gerät oder in einer Kategorie gelistet waren.

App-Beschreibung

Один додаток для вибору, порівняння і покупки страхових і фінансових продуктів. Кращі ціни від провідних компаній. Страхування авто, туристичне страхування, страхування майна, життя і здоров'я. Підбір кредитів і кредитних карт. Моніторинг та оплата штрафів, вибір постачальника газу. 200+ пропозицій. Швидке і зручне оформлення. Вигідна реферальна програма. Електронний гаманець для зберігання страховок і історії своїх кредитів.

Polis UA - перший фінансовий супермаркет в смартфоні.

Більше не треба ходити в страхові компанії, банки або спілкуватися з кредитними організаціями, переплачувати на комісії для агентів або посередників. Порівнюйте серед пропозицій більше 100 фінансових провайдерів, вибирайте кращі ціни і умови, і оформляйте потрібну Вам послугу прямо в додатку. Все дуже просто, зручно, швидко і вигідно. Кращі ціни і найвигідніші пропозиції від перевірених компаній.

За допомогою нашого застосування Ви зможете:
- порівнювати і вибирати кращі умови і ціни за страховками для Вашого авто, нерухомості або здоров'я;
- порівнювати і замовляти оформлення кредитних карт або кредитів готівкою на карту;
- першими дізнаватися про найвигідніші пропозиції потрібних Вам фінансових послуг;
- самостійно вирішувати, у кого купувати;
- зберігати всі свої страховки і історії по кредитах в одному місці.

Щоб скористатися всіма перевагами програми:
- встановіть додаток на свій смартфон;
- пройдіть просту реєстрацію;
- користуйтеся!

Купівля страховок для авто:

У додатку Ви зможете порахувати, вибрати і оформити менш ніж за 2 хвилини потрібну страховку для вашого автомобіля. Ви зможете придбати обов'язкове страхування відповідальності автовласників (автоцивілка), посилити свій поліс додатковим покриттям на випадок аварії або травми в результаті ДТП. У додатку доступні страховки від 20 провідних страхових компаній України. У кого купувати послугу - вирішуєте тільки Ви, ми забезпечуємо Вам кращі ціни, можливість порівняння, швидке і легке оформлення.

Для розрахунку вартості страховки досить ввести номер Вашого авто. Сам поліс після оплати буде зберігатися в додатку, а ми подбаємо про безперервність страхування. А якщо прямо зараз у Вас вже є страховка - залиште дату закінчення Вашого договору, і ми обов'язково заздалегідь нагадаємо Вам про необхідність його продовження, відразу підберемо найкращі пропозиції за ціною і наповненню, і допоможемо оформити страховку всього в кілька кліків.

Кредитні карти, кредити на карту і не тільки:

У додатку Ви зможете скористатися послугою персонального підбору кредиту, виходячи з Ваших потреб і цілей. Ми пропонуємо вибрати не тільки серед пропозицій провідних банків і кредитних компаній, але і зручно порівняти умови і ціни серед різних кредитних інструментів.

Ми зібрали в нашому додатку всі найпопулярніші кредитні продукти: кредитні карти; кредити грошима на карту; кредит під заставу особистих речей (онлайн ломбард), кредит під заставу авто.


Оплата штрафів:

За допомогою нашого помічника по оплаті штрафів за порушення ПДР, Ви зможете заощадити до 50% від розміру штрафу в разі оплати в перші 10 днів.
А якщо хочете отримувати повідомлення про наявність у Вас штрафу - просто залиште нам дані про своє авто і водійське посвідчення, і ми повідомимо Вам про новий штраф.

Крута реферальна програма:

Розповідай про наш додаток друзям, допомагай їм витрачати менше, і заробляй сам.

Розумний моніторинг:

Ми нагадаємо про необхідність продовжити страховку, терміни оплати за кредитом або повідомимо про наявність більш вигідних пропозицій на ринку.

App Store-Optimierung

Welche Wörter werden bei der Suche nach einer App verwendet? Die richtigen Keywords können dazu beitragen, dass eine App öfter gefunden wird, wodurch wiederum die Download-Zahlen und der Umsatz steigen. App Annie verfolgt Millionen von Keywords, wodurch Sie mehr Downloads für Ihre App generieren und ermitteln können, welche Keywords Ihre Konkurrenten nutzen.

App-Rezensionen und -Bewertungen

Erfahren Sie, was Benutzer von Polis.UA halten, indem Sie die Rezensionen lesen und die Bewertungen anzeigen.

4.7

31 Bewertungen

Erfahren Sie mit App Annie alles über Millionen von Apps und die Entwicklungen in der App-Branche.