Erfolgreichste Apps

Search for any app

Cerebro: Přijímačky a medicína

Publisher: Vojtech Hrcek
Preis: Gratis mit In-App-Käufen

App Ranking-Verlauf

Der Ranking-Verlauf zeigt an, wie beliebt Cerebro: Přijímačky a medicína im Deutschland.

App Store ist und wie sich dieser Wert im Lauf der Zeit entwickelt hat. Sie können das Abschneiden von Cerebro: Přijímačky a medicína tages- und stundengenau für verschiedene Länder, Kategorien und Geräte nachverfolgen.

Jetzt gratis registrieren und noch mehr erfahren!

App Store-Optimierung

Ermitteln Sie perfekte Keywords für sämtliche Apps da draußen und finden Sie heraus, wie sich die Position einer App für die maßgeblichen Keywords im Laufe der Zeit verändert.

App-Rezensionen und -Bewertungen

Sammeln Sie wichtiges Nutzer-Feedback, indem Sie App-Rezensionen und -Rankings analysieren. Suchen Sie nach Version, Land und Zeitraum, um Bugs aufzuspüren, Vorschläge umzusetzen und Ihre App zu verbessern.

Empfehlungen

Finden Sie heraus, wann und wo Apps in den unterschiedlichen App Stores an einem Tag, in einem Land, auf einem Gerät oder in einer Kategorie gelistet waren.

App-Beschreibung

Cerebro je mobilní a desktopová vzdělávací aplikace pro cílevědomé studenty, kteří hledají moderní a efektivní způsob výuky. Díky rozdělení přehledových článků, otázek, tvrzení a výpočtů do jednotlivých kapitol z biologie, somatologie, chemie a fyziky, slouží tato aplikace k přípravě na přijímací zkoušky jak budoucím studentům všeobecného a zubního lékařství, tak budoucím studentům ostatních oborů lékařských, přírodovědných, farmaceutických a veterinárních fakult. Dále je aplikace Cerebro vhodnou pomůckou k maturitní přípravě z výše uvedených předmětů.

Neztrácej čas a energii hledáním kvalitních vzdělávacích materiálů! Cerebro ti poskytne přesně to, co budeš u přijímaček potřebovat. Mimo brilantně zpracovanou učební látku, najdeš v růžové e-learningové platformě Cerebro i cenově výhodné vzdělávací plány pro skupiny dvou až pěti uživatelů.

Proč používat aplikaci Cerebro?

• Díky kvalitně a přehledně zpracovaným edukativním materiálům, které jsou zasazeny do unikátního interaktivního prostředí, mění Cerebro způsob, jakým se studenti připravují na přijímací zkoušky a maturitu z biologie, chemie a fyziky.

• Cerebro je plně kompatibilní! Aplikaci spustíš na mobilním telefonu, tabletu, notebooku i počítači. Desktopovou aplikaci stáhneš bezplatně na www.mercuryapp.cz/cerebro.

• Pokud chceš mít výukové materiály z biologie, somatologie, chemie a fyziky kdykoliv a kdekoliv po ruce, není lepší volba než Cerebro.

• Nauč se základní definice i složitější problematiku prostřednictvím poutavých přehledových článků. Články jsme pro tebe doplnili i zajímavostmi z klinické medicínské praxe a preventivního lékařství.

• Veškeré početní příklady z chemie a fyziky jsou doplněny ukázkovými postupy a vhodnými formami zápisů řešení.

• Stále se zlepšuj! Aplikace vypočítá tvoji procentuální úspěšnost, a tak se snadno můžeš zaměřit na svoje nedostatky v učivu.

• Anonymně srovnávej své výsledky s ostatními uživateli prostřednictvím dosaženého percentilu!

• Kolik času stráví průměrný uživatel v aplikaci? Jaká je tvá průměrná doba na zodpovězení otázky? Tyto, ale i mnohé další hodnoty najdeš v sekci Analýza!

• V aplikaci máš k dispozici přehled 50 otázek, ve kterých ostatní uživatelé nejčastěji chybují. Tento přehled pro tebe neustále aktualizujeme.

• Veškeré své chybně zodpovězené otázky najdeš v části Opravna.

• Namíchej si test dle vlastní libosti! Máš chuť na Rychlovku, nebo Přijímačky? Spusť aplikaci a poznej tyto dvě atraktivní funkce.

• Díky aplikaci Cerebro si již nemusíš všude nosit objemné a těžké učebnice. Nešetříš tím však jen svá záda, ale také přírodu, protože Cerebro nevyžaduje ke své existenci jediný list papíru.

• Zakoupené plány můžeš aktivně využívat na více zařízeních současně.

Autoři:

• Hlavní auto: MUDr. Vojtěch Hrček

• Na tvorbě výukového obsahu se dále podíleli studenti:
- 3. Lékařské fakulty Univerzit Karlovy
- Lékařské fakulty v Hradci Králové Univerzity Karlovy
- Matematicko-fyzikální fakulty Univerzity Karlovy

• Aplikaci Cerebro vyvinula a spravuje Mercuryapp.cz

Upozornění:

Zprostředkování (software), soubor a rozdělení výukových materiálů je v aplikaci Cerebro zcela unikátní a nevychází z žádných komerčně dostupných přehledů modelových otázek lékařských fakult, ani z jiných zdrojů. Na celé dílo se vztahuje autorské právo.

Webové stránky a sociální kanály:

www.mercuryapp.cz
www.instagram.com/cerebroapp/
www.facebook.com/mercuryapp.cz

Zákaznická podpora:

support@mercuryapp.cz

2020

App Store-Optimierung

Welche Wörter werden bei der Suche nach einer App verwendet? Die richtigen Keywords können dazu beitragen, dass eine App öfter gefunden wird, wodurch wiederum die Download-Zahlen und der Umsatz steigen. App Annie verfolgt Millionen von Keywords, wodurch Sie mehr Downloads für Ihre App generieren und ermitteln können, welche Keywords Ihre Konkurrenten nutzen.

App-Rezensionen und -Bewertungen

Erfahren Sie, was Benutzer von Cerebro: Přijímačky a medicína halten, indem Sie die Rezensionen lesen und die Bewertungen anzeigen.

0

0 Bewertungen

Erfahren Sie mit App Annie alles über Millionen von Apps und die Entwicklungen in der App-Branche.