Erfolgreichste Apps

Search for any app

Zikirmatik

Publisher: Mesut UZUN
Preis: Gratis
Bewertung:

App Ranking-Verlauf

Der Ranking-Verlauf zeigt an, wie beliebt Zikirmatik im Deutschland.

App Store ist und wie sich dieser Wert im Lauf der Zeit entwickelt hat. Sie können das Abschneiden von Zikirmatik tages- und stundengenau für verschiedene Länder, Kategorien und Geräte nachverfolgen.

Jetzt gratis registrieren und noch mehr erfahren!

App Store-Optimierung

Ermitteln Sie perfekte Keywords für sämtliche Apps da draußen und finden Sie heraus, wie sich die Position einer App für die maßgeblichen Keywords im Laufe der Zeit verändert.

App-Rezensionen und -Bewertungen

Sammeln Sie wichtiges Nutzer-Feedback, indem Sie App-Rezensionen und -Rankings analysieren. Suchen Sie nach Version, Land und Zeitraum, um Bugs aufzuspüren, Vorschläge umzusetzen und Ihre App zu verbessern.

Empfehlungen

Finden Sie heraus, wann und wo Apps in den unterschiedlichen App Stores an einem Tag, in einem Land, auf einem Gerät oder in einer Kategorie gelistet waren.

App-Beschreibung

-----------

"Uygulama için teşekkür etmek istiyorum kısa ve öz rabbim inşallah çektiğim her zikir için size de bir sevab yazar severek kullanıyorum gayet güzel harikasınız ALLAH'a emanet olun."

"ZİKİR MATİK İÇİN SONSUZ TEŞEKKÜRLER..
ALLAH BİN KERE RAZI OLSUN.."

"Allah razısı olsun, emeğinize sağlık teşekkürler."

"Zikirmatik bugün kullanmaya başladım ve gayet başarılı buldum. Ben görme engelliyim ve VoiceOver ile uygulamanız gayet erişilebilir. "

Ve yüzlerce diğer güzel yorum ve öneriniz için teşekkürler.

Zikirmatik tamamen ücretsiz ve hiç bir kâr amacı olmayan bir uygulama. İnanın edeceğiniz bir dua, buraya yazacağınız bir güzel yorum, bir teşekkür e-postası her şeyden daha değerli.

İstekleri elimden geldiğince, vakit buldukça ekliyor, daha iyi hale getirmeye çalışıyorum.

Ara sıra gerek benden, gerek güncellemelerden kaynaklı sorunlar yaşanıyor.
Herhangi bir şekilde sizi etkiledi ise, hakkınızı helal edin.

Allah'ın selamı üzerinize olsun.

-----------

Zikirmatik uygulaması ile günlük tesbihlerinizi çekebilir, kaldığınız yerden devam edebilir ve tek tuş ile sayacınızı sıfırlayabilirsiniz.

Uygulamamız sayesinde telefonunuz ile günlük tesbihatlarınızı her yerde rahatça yapabileceksiniz.

Gelen istekler neticesinde titreşim ve sesle uyarı özellikleri eklendi. Ayarlar sayfasından titreşim ve ses özelliklerini aktif edebilirsiniz.

Lütfen uygulamanın gelişimi için bize yazmayı ihmal etmeyin.

Uygulamanın Bulunabilmesi İçin Anahtar Kelimeler: zikirmatik, tesbihmatik, tesbih uygulaması, tesbihet.com

App Store-Optimierung

Welche Wörter werden bei der Suche nach einer App verwendet? Die richtigen Keywords können dazu beitragen, dass eine App öfter gefunden wird, wodurch wiederum die Download-Zahlen und der Umsatz steigen. App Annie verfolgt Millionen von Keywords, wodurch Sie mehr Downloads für Ihre App generieren und ermitteln können, welche Keywords Ihre Konkurrenten nutzen.

App-Rezensionen und -Bewertungen

Erfahren Sie, was Benutzer von Zikirmatik halten, indem Sie die Rezensionen lesen und die Bewertungen anzeigen.

4.6

30 Bewertungen

Allah sizden razı olsun

Çok güzel bir program, herkese teşekkür ederim.Sadece birşey sizden istiyorum, herhangi bir zikir olsun, mesela Pazartesi günleri 3 tane Zikir var, sıra olarak 1,2,3 olarak geçiyor, ama ben numara 3ü 1ile değiştirmek istiyorum.Günlük zikirler sırasında yeni bir dosya açılabilirse güzel olur.Bu yok bu programda, bunuda yaparsanız çok memnun olurum.Şimdiden çok teşekkür ederim.

16 Apr 2021

Allah razı olsun🌸

Allah razı olsun uygulamayı çok beğendim. Günlere göre tesbihatları ayarlamanız aşırı sevindirdi beni. Bize böyle güzel bir uygulamayı çok güzel bir şekilde sunduğunuz için sonsuz teşekkürler 🙏🏻

18 Apr 2021

Erfahren Sie mit App Annie alles über Millionen von Apps und die Entwicklungen in der App-Branche.