Chef Battle

Publisher: Nolaroads
Bewertung:
Preis: Gratis mit In-App-Käufen
Kompatibilität: iPhone & iPad

App Ranking-Verlauf

Zeigen Sie den Ranking-Verlauf von Chef Battle in Türkei an.
Der Ranking-Verlauf zeigt an, wie beliebt Chef Battle im iOS App Store ist und wie sich dieser Wert im Lauf der Zeit entwickelt hat. Sie können das Abschneiden von Chef Battle tages- und stundengenau für verschiedene Länder, Kategorien und Geräte nachverfolgen.
Download-Rang - iPhone - Türkei
Letzte WocheDiese Woche
Kein Rangdaten für die vergangene Woche
Die Daten für diese Woche sind nach der Registrierung kostenlos verfügbar.
So zeigen Sie die Daten für die aktuelle Woche bis zur vergangenen Stunde an.

Jetzt gratis registrieren und noch mehr erfahren!

Melden Sie sich jetzt kostenlos an, um uneingeschränkten Zugriff auf Rankings, Rezensionen, Ratings, Keywords und mehr zu erhalten.

App-Beschreibung

Dünyadaki ilk mobil üstün nitelikli aşçılık oyunu!

Aşçı ol ve mutfaktaki yeteneklerini göster. Binlerce eşsiz yemek yapmak için yüzlerce malzeme ve tekniği birleştir! Yemeklerini tabağa yerleştir, bunları istediğin gibi süsle ve masanı özelleştir. Bir lezzet ve estetik mücadelesi!

Sosyal bir oyun: Popüler bir aşçı ol.

Yarattıklarını oyuncu topluluğuyla paylaş. Onların oyları sana tonlarca ödül kazandıracak! Yumi (hislerin büyülü enerjisi) toplamak ve tecrübe kazanmak için oy ver.

Zarif gastronomi dünyasının içine dal.

Daha önce bir video oyununda hiç görmediğin kadar gerçekçi ve gösterişli yemek işlemeleri içerir... İştahını açacak malzemeler (çiçekler ve otlar gibi), nefes kesen ortam tasarımı ve neredeyse sonsuz yemek takımı seçenekleri. İyi vakit geçir ve restoranını istediğin gibi oluştur.

Her gün gerçekleştirebileceğin yeni aşçılık mücadeleleri.

Yumi Akademisinden yeni mezun oldun. Usta aşçılar, bu esrarengiz enerjiye yönelik araştırmalarda ilerlemek üzere mücadelelerle başa çıkman için sana güveniyor. Beklentilerini karşılayan yemekler yaparak mücadelelerin üstesinden gel ve yüzlerce olasılığı keşfet.

Canlı ve eşsiz karakterler!

Her bir aşçı, aşçılık konusunda kendi felsefesi olan belirli bir aşçılık okuluna aittir. Mücadeleden mücadeleye koşarak her birini biraz daha iyi tanı. Nelerden hoşlanmadıklarını, hikayelerini, huylarını ve en önemlisi de zevklerini keşfet!

Seni dünyanın dört bir yanına götüren mücadeleler.

Her bir mücadele, çeşitli güzel konumları ziyaret etmen için bir fırsattır. Pekin'den Paris'e, New York'a veya Rio de Janeiro'ya kadar bir çok yere aşçı olarak yolculuk ederek dünyadaki her bir bölgenin aşçılık nüanslarını keşfet.

Yaratıcılık her şeydir / her şey demektir!

Et mi sebze mi? Balık mı deniz kabukluları mı? Mantarlar, soslar, otlar, baharatlar... Kendini ifade edebileceğin yüzlerce malzemen var! Bunlarla ne yapacaksın? Tavuk kebap mı yoksa rozbif mi? Graten mi brunoise mı? Yoksa bir muslin mi? Hazırladıklarınla tabağı nasıl süsleyeceğini düşün! Tabağını veya masanı nasıl süsleyeceksin? Stratejik seçimler yapmalı ve en önemlisi de yaratıcı olman gerekiyor! Yaratıcılığını serbest bırak, sonuçta yaptıkların hakkında karara varacak kişiler diğer oyuncular olacak.

cooking restaurant cooker gourmet game gourmet ingredient recipes ingredienti cooking yummy food tasty food recipes top chef game cuisse cuisiner ingredients cousin cuisine actuelle cooling master cuisine ingredients app dishs new fun games fun new games toasty

App Store-Optimierung

Welche Wörter werden bei der Suche nach einer App verwendet?
Die richtigen Keywords können dazu beitragen, dass eine App öfter gefunden wird, wodurch wiederum die Download-Zahlen und der Umsatz steigen. App Annie verfolgt Millionen von Keywords, wodurch Sie mehr Downloads für Ihre App generieren und ermitteln können, welche Keywords Ihre Konkurrenten nutzen.

App-Rezensionen und -Bewertungen

Find out what users think of Chef Battle by reading the reviews and checking the rating.
1.4
75 Bewertungen

Erfahren Sie mit App Annie alles über Millionen von Apps und die Entwicklungen in der App-Branche.