Willkommen bei App Annie!
Hier finden Sie sämtliche Informationen über Tabliczka mnożenia do 500 und Millionen weiterer Apps. Registrieren Sie sich kostenlos und erfahren Sie mehr über für Sie interessante Apps, über Ihre Konkurrenz und über die Entwicklungen in der App-Branche.

Tabliczka mnożenia do 500

Publisher: Cornelis Huige
Bewertung: Noch nicht bewertet
Preis: 1.99 USD
Kompatibilität: iPhone & iPad

App Ranking-Verlauf

Zeigen Sie den Ranking-Verlauf von Tabliczka mnożenia do 500 in Polen an.
Der Ranking-Verlauf zeigt an, wie beliebt Tabliczka mnożenia do 500 im iOS App Store ist und wie sich dieser Wert im Lauf der Zeit entwickelt hat. Sie können das Abschneiden von Tabliczka mnożenia do 500 tages- und stundengenau für verschiedene Länder, Kategorien und Geräte nachverfolgen.
Download-Rang - iPhone - Polen
Letzte WocheDiese Woche
Kein Rangdaten für die vergangene Woche
Die Daten für diese Woche sind nach der Registrierung kostenlos verfügbar.
So zeigen Sie die Daten für die aktuelle Woche bis zur vergangenen Stunde an.

Jetzt gratis registrieren und noch mehr erfahren!

Melden Sie sich jetzt kostenlos an, um uneingeschränkten Zugriff auf Rankings, Rezensionen, Ratings, Keywords und mehr zu erhalten.

App-Beschreibung

MagiWise przedstawia aplikację “Tabliczka mnożenia do 500” dla dzieci, które poszukują wyzwań w matematyce. Aplikacja ta zawiera ćwiczenia mające na celu naukę mnożenia od 1 do 20 a także mnożenia przez 25, 30, 50, 100, 125, 250 i 500. Po zakończeniu ćwiczeń zyskasz doświadczenie w wykonywaniu skomplikowanych iloczynów.

Struktura aplikacji
Aplikacja zawiera standardową tabliczkę mnożenia w obrebię 100 ("Mnożenie przez 1 do 5" oraz " Mnożenie przez 6 do 10") oraz trzy inne grupy ćwiczeń dla dzieci, które poszukują wyzwań w nauce mnożenia ( "Mnożenie przez 11 do 15", " Mnożenie przez 16 do 20" oraz "Mnożenie od 25").
W każdej grupie, tabliczka mnożenia ćwiczona jest za pomocą ośmiu zróżnicowanych zadań. Wraz z końcem każdej grupy będziesz potrafił/a posługiwać się określonym fragmentem tabliczki mnożenia. Ćwiczenia rozpoczynają się nauką tabliczki w uporządkowanej kolejności. Kiedy zyskasz wprawę w posługiwaniu się tabliczką mnożenia po kolei, przejdziesz do ćwiczeń mnożenia w losowej kolejności, a następnie do ćwiczeń łączących wszystkie poprzednie fragmenty tabliczki mnożenia, których już się nauczyłeś. Sam decydujesz o kolejności wykonywanych ćwiczeń.
Kolejność ćwiczeń jest zgodna z metodą “Naucz się -> Ćwicz -> Pokaż”.

Nauka tabliczki mnożenia
Pierwsze cztery ćwiczenia nauczą Cię posługiwać się tabliczką mnożenia po kolei. Ćwiczenie zawiera kilka pytań z działaniami iloczynowymi. Na początku zadanie będzie proste, ze względu na ograniczoną liczbę odpowiedzi do wyboru, ale powoli będzie stawało się ono trudniejsze.

Ćwiczenie tabliczki mnożenia
Kiedy nauczysz się już tabliczki mnożenia po kolei, ćwiczenia zaczną skupiać się na samym działaniu. Oznacza to, że pytania będą zawierały pojedyncze działania oraz wiele odpowiedzi do wyboru. Wybierz poprawną odpowiedź a uzyskasz maksymalną ilość gwiazdek na końcu ćwiczenia.

Pokaż, że jesteś ekspertem
Na końcu każdego fragmentu tabliczki mnożenia znajdują się ćwiczenia łączące je z tymi fragmentami, których nauczyłeś się wcześniej. W tej części aplikacja wybiera fragmenty tabliczki mnożenia zawierające podobne odpowiedzi lub budowę działań. Pozwoli Ci to zauważyć, że poszczególne fragmenty tabliczki są ze sobą powiązane. Przykładowo, po nauce mnożenia przez 3 oraz przez 6, otrzymasz ćwiczenie łączące te dwa fragmenty.

mnożenie tabliczka mnożenia 500+ 590 500 matematyka gimnazjum 520 matematyka liceum matematyka dla dzieci matematyka matura matematyka szkoła do dodo nauka literek 乐do nauka czytania nauka do!

App Store-Optimierung

Welche Wörter werden bei der Suche nach einer App verwendet?
Die richtigen Keywords können dazu beitragen, dass eine App öfter gefunden wird, wodurch wiederum die Download-Zahlen und der Umsatz steigen. App Annie verfolgt Millionen von Keywords, wodurch Sie mehr Downloads für Ihre App generieren und ermitteln können, welche Keywords Ihre Konkurrenten nutzen.
Keine Ratings für diese App ...

Erfahren Sie mit App Annie alles über Millionen von Apps und die Entwicklungen in der App-Branche.