Egzamin ULC PPL(A)

Publisher: andrzej kar
Bewertung: Noch nicht bewertet
Preis: 12.99 USD
Kompatibilität: iPhone & iPad

App Ranking-Verlauf

Zeigen Sie den Ranking-Verlauf von Egzamin ULC PPL(A) in Deutschland an.
Der Ranking-Verlauf zeigt an, wie beliebt Egzamin ULC PPL(A) im iOS App Store ist und wie sich dieser Wert im Lauf der Zeit entwickelt hat. Sie können das Abschneiden von Egzamin ULC PPL(A) tages- und stundengenau für verschiedene Länder, Kategorien und Geräte nachverfolgen.
Download-Rang - iPhone - Deutschland
Letzte WocheDiese Woche
Kein Rangdaten für die vergangene Woche
Die Daten für diese Woche sind nach der Registrierung kostenlos verfügbar.
So zeigen Sie die Daten für die aktuelle Woche bis zur vergangenen Stunde an.

Jetzt gratis registrieren und noch mehr erfahren!

Melden Sie sich jetzt kostenlos an, um uneingeschränkten Zugriff auf Rankings, Rezensionen, Ratings, Keywords und mehr zu erhalten.

App-Beschreibung

Aplikacja pomaga w przygotowaniu do egzaminu PPL(A) w Urzędzie Lotnictwa Cywilnego. Ucz się do egzaminu w drodze do pracy czy szkoły, na nudnym spotkaniu lub lekcji, w kolejce... itp. Nie trać czasu, który możesz wykorzystać na naukę.

Program posiada aktualną bazę pytań (październik 2019) - dokładnie tych samych które będą występowały na egzaminie w ULC.

Pytania podzielone są na zakresy tematyczne, w taki sam sposób jak będą występowały w czasie zdawania egzaminu.

Do wyboru mamy dwa tryby: Nauka i Egzamin. W trybie nauki uczymy się całego zestawu pytań z danego tematu. Program wspomaga naukę kolorując poprawne odpowiedzi na zielono i oznaczając na czerwono odpowiedzi błędne.

Ponadto można wyszukiwać słowa lub jego części w pytaniu (wszystkie przedmioty). Otrzymane wyniki prezentowane są w formie pytanie + odpowiedzi, Może zostać podświetlona odpowiedź poprawna.

Można przerwać naukę i w dowolnym momencie do niej powrócić - przy powrocie kontynuujemy od miejsca gdzie skończyliśmy.

W czasie nauki wyświetlany jest procent poprawnych i liczba błędnych odpowiedzi. Poprawne i błędne odpowiedzi mogą być zaznaczane kolorem dla łatwiejszego zapamiętania.

W trybie Egzamin możliwe jest przeprowadzenie egzaminu z użyciem takiej samej liczby pytań i czasu na ich rozwiązanie jak na egzaminie w ULC. W tym trybie poprawne odpowiedzi nie są podświetlane. Wynik egzaminu podawany jest po jego zakończeniu przez użytkownika lub wykorzystaniu dostępnego czasu.

Autor przetestował program na sobie: wynik egzaminu 100% we wszystkich tematach !

pilota ulc andrzej ppla ppl

App Store-Optimierung

Welche Wörter werden bei der Suche nach einer App verwendet?
Die richtigen Keywords können dazu beitragen, dass eine App öfter gefunden wird, wodurch wiederum die Download-Zahlen und der Umsatz steigen. App Annie verfolgt Millionen von Keywords, wodurch Sie mehr Downloads für Ihre App generieren und ermitteln können, welche Keywords Ihre Konkurrenten nutzen.

Erfahren Sie mit App Annie alles über Millionen von Apps und die Entwicklungen in der App-Branche.